Изпращате ли голи снимки по интернет?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Kaya » 07 Яну 2017, 21:47

franky написа:Аз съм пращала леко загатнати на гаджето, но на непознати дори и когато съм била сама не съм пращала. Откъде-накъде, все едно се предлагам! Иначе по едно време преди години си бях сложила на стената една моя снимка в такъв вид и сигурно доста хора са я видели, но си беше на стената ми, не в чуждите профили :mrgreen: .

освен, ако не са я свалили и не са я ползвали и изпращали от твое име, но в наши дни всяка разголена снимка е нещо нормално
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Malina » 08 Яну 2017, 11:16

О,моя позната я има поне на 10 профила в ъв фейсбук, сложена нейната снимка и хората се представят за нея... :lol: Така че не разчитай на това, че не си видяна, може да си звезда направо!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Krum » 08 Яну 2017, 16:17

Не съм пращал и не бих, но съм получавал и то неведнъж. Най-странното е, че получавам най-често от малки момичета. Разбирайте около 16-22 години, а аз съм човек на 43! Много мои познати излизат с млади момичета, а от фейсбук лесно се намираме. Имаш ли по-лъскава кола веднага получаваш някоя гърда изпратена или повече.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Snejna » 08 Яну 2017, 18:14

Krum написа:Не съм пращал и не бих, но съм получавал и то неведнъж. Най-странното е, че получавам най-често от малки момичета. Разбирайте около 16-22 години, а аз съм човек на 43! Много мои познати излизат с млади момичета, а от фейсбук лесно се намираме. Имаш ли по-лъскава кола веднага получаваш някоя гърда изпратена или повече.

Ужас, но не се и учудвам! Колко много млади момичета има, които вършат ненормални неща, не го разбирам това. Ще ходят да се показват и предлагат на хора, които могат да им бъдат бащи! Не се обиждай.. но е извратено! Не знам кой е луд - твоите приятели, тези, които пращат снимки на теб, или всички... :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот red_eyes » 09 Яну 2017, 14:34

За всеки влак си има пътници. Какво се чудим, някои и така искат да бъдат забелязани. На млади години се правят на отворени и готини, но после сигурно съжаляват, че са се изтипосвали така.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот pitanka » 17 Яну 2017, 13:01

Аз не съм получавала такива снимки и ми е странно как така някой от немай къде и какво ще ти праща :shock: ? Не трябва ли да сте си доста близки, за да получаваш такива снимки?
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Jully » 17 Яну 2017, 13:37

pitanka написа:Аз не съм получавала такива снимки и ми е странно как така някой от немай къде и какво ще ти праща :shock: ? Не трябва ли да сте си доста близки, за да получаваш такива снимки?

Не точно, много мъже по такъв начин, пращайки снимки на достойството си, си мислят, че ще успят да привлекат жена. Аз съм получавала снимки на мъжки полови органи, само да за покажат колко са надарени и един вид, какво аз губя, въпреки, че съм щастливо омъжена...
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот julianne » 07 Фев 2017, 15:36

Какво губиш, нали си имаш същото у дома :lol: . Колко заблудени са горките!
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Фев 2017, 16:05

julianne написа:Какво губиш, нали си имаш същото у дома :lol: . Колко заблудени са горките!

По-скоро те се надяват на такива, които си нямат такова у дома, или сметнат, че така вече са ударили шестица от тотото. :lol: на мен би ми било много по-интересно да говоря с някой приятен тип, отколкото да му гледам какво има в гащите по интернет. Не знам как си го представят "ей сега ще й покажа на тая таковата си и тя ще хукне към нас".. :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Изпращате ли голи снимки по интернет?

Мнениеот mamina » 07 Фев 2017, 23:03

Такива според мен им има нещо, не може да си показваш прелестите на който ти падне. Хората нямат задръжки вече, не го смятат за голяма работа, че се излагат така публично. За съжаление виждаме, че така се става популярен.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron