Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот ramimni » 06 Яну 2017, 15:07

Когато нашите правиха ремонт на апартамента, аз се изнесох при приятеля ми, неговите родители също бяха там. Ами не вярвам да сме им създавали чак такова притеснение. Всеки си имаше стая и кой какво си правеше в нея не се разбираше, не сме си пречили :grin: .
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот dimilov » 08 Яну 2017, 15:09

Какво саниране из тия преспи.Жената е дошла при вас зимата да изкара на топло.Поговори с жена ти ,щото като има да храчи и да си хвърга плюнките -да го прави в тоалетната,банята или навън.А секса и като си имате тръпка с жена ти си го правете ,па нека бабката си клопа.Дайте и по меки чехли и си карайте както ви душа иска,щото ще дойде време и вие да клопате по некой коридор, ама тогава ще е късно.
dimilov
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Мар 2014, 03:13

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Локумът » 08 Яну 2017, 16:02

dimilov написа:Какво саниране из тия преспи.Жената е дошла при вас зимата да изкара на топло.Поговори с жена ти ,щото като има да храчи и да си хвърга плюнките -да го прави в тоалетната,банята или навън.А секса и като си имате тръпка с жена ти си го правете ,па нека бабката си клопа.Дайте и по меки чехли и си карайте както ви душа иска,щото ще дойде време и вие да клопате по некой коридор, ама тогава ще е късно.

Прав си, па и голяма работа станала старата дошла за някок друг месец. Когато родителите ни ни ходят слес засниците 20 години може, ние да ги погледаме два месеца-зор.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот dessiblond » 09 Яну 2017, 16:14

На никой не му е приятно да си разваля рахата, да не мислите, че и на нея й е много добре и се чувства удобно и на мястото си? Съобразяване и от двете страни и все ще се изтърпи :smile: .
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот black » 19 Яну 2017, 12:27

Май повече приказваш и се дразниш, отколкото да правиш секс :grin: . С приказки нищо не става, абстрахирай се и действай.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Фев 2017, 10:30

black написа:Май повече приказваш и се дразниш, отколкото да правиш секс :grin: . С приказки нищо не става, абстрахирай се и действай.

Добре му го каза :) какво толкова, тя сигурно и леко недочува... : па и като толкова пречи, да не мрънка ами да чака да свърши ремонта.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Kaya » 05 Фев 2017, 10:57

Много е жалко и горзно, когато се оплакваме от хорат,а отгладали нас или половинките ни, сякаш забравяме, че именно благодарение на тези хор аи техните грижи, ние имаме човек, който да обичаме. може да сме малко по-толерантни, тук мрънкането е грозно чак!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот M.Tasheva » 06 Фев 2017, 11:50

Отпусни се и изхвърли подобни мисли от главата си и нищо няма да ти пречи.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот qwerryyy » 07 Фев 2017, 11:20

Точно това тътрене,трябва да напомня за тийн годините, когато се криехме да правим секс. :lol: не знаех, че мъжете са склонни толкова да преиграват. :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Fancy » 07 Фев 2017, 12:47

Издържахте ли се взаимно с тъщата? Този ремонт сигурно ще го помниш до живот :grin: ! Така много бавно минава времето, ще ти се стори, че година стои у вас.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron