Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Krum » 04 Май 2017, 11:14

Освен да отиваш да помагаш за ремонта, че да свърши по-бързо, да не се мъчи жената във вашата компания.. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот La_bomba » 12 Май 2017, 15:52

Сериозен проблем! Тъщата вярвам, че вече се е изнесла, иначе трябва да мислите как да я заключвате. А ти не трябва да си толкова краен, очаквай и ти да остарееш и да си влачиш чехлите по нечий коридор. :mrgreen: жена ти как е приела твоето мрънкане за присъствието на майка й?
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Pipilota » 14 Май 2017, 12:17

Трявба да намериш вариант да не се тормозиш толкова много. :mrgreen: Малко по малко нещата могат да се оправят и да се променят. :wink: Стискай зъби, а и както са казали, не след дълго и ти ще влачиш чехли по коридорите на децата си, не бъди много краен в изказванията, защото всичко се връща на тая земя.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот skyfly » 16 Май 2017, 15:49

За мен това е обидно. Все пак жената е майка на съпругата ти, колкото и да те дразни, трябва да потърпиш. Надали тя умира от желание да е при вас, след като досега сама е живяла, не вярвам, че иска да се натрапва. Опитай се да я приемеш и да извлечеш плюсове от ситуацията, отколкото да се взираш в негативите.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Kaya » 26 Май 2017, 14:21

Ама като почнете с тея свекърви и тъщи! Дошла за известно време, наложило се, ще изтърпите.. държите се, сякаш винаги ще сте на по 30.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот fawla » 26 Май 2017, 15:12

Kaya написа:Ама като почнете с тея свекърви и тъщи! Дошла за известно време, наложило се, ще изтърпите.. държите се, сякаш винаги ще сте на по 30.

Те определено са проблем, особено, като се задържат повече на гости, няма кой да го отрече. Рядко може да се съжителства спокойно с тях, но в тоя случай се преувеличава. Сякаш в някаква 300 годишна бабичка, която се чуди как да дойде да им хлопа по вратата. Сексът може да почака. Аз имам чувството, че такова държание се и възпитава, така ще научат децата си да не понасят родителите си един ден и тогава ще се чудят от къде им е дошло.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Локумът » 06 Юни 2017, 14:00

Да ви кажа, мен нищо не ме е дразнило толкова, че да спра да правя секс, в нашата къща той е на почит, няма нещо, което да ни откаже от него.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Andrey » 19 Дек 2017, 12:03

не ми пречи на мен никой, който не ми е в стаята, даже когато тъщата е на гости, жената има повече време, тя се грижи за едното дете и е много по-леко. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот mix_twix » 09 Яну 2018, 11:36

Много ви е слаб мерака, явно. На мен трудно може да ми въздейства нещо, освен някой друг скандал, ак не е имало. Иначе това, ч ей се чуват чехлите, значи имаш нещо тотално сбъркано в мозъка...
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта