Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Проклетникът » 05 Яну 2017, 18:12

На 35 години съм и имам много добър и хармоничен брак, като със съпругата ми сме си напълно достатъчни сексуално. Роди ни се дете, което не ни попречи да се забавляваме и да мислим за второ. :cheerleadersmileygirl:
Но в началото на тази зима, у нас довтаса тъщата. Санирали и блока и не и било удобно да седи на шума. Живеем в 4 стаен апартамент, който смятах за много голям, докато не се случи да го деля с бабата. Оказа се, че е ужасно досадна старица, кашли, киха, по всяко време кисне в банята или тоалетната, а вечер коридорът постоянно свети, за да и е удобно.
И това е, случи се, пълен край на сексуалния ни живот у дома. Прегърна жена ми, започнем да се целуваме, отпуснали сме се, а в коридора...тракане на чехли, шумно се пуска вода в тоалетната и кашли и храчи. Всичко ми отива на кино.
Няколко пъти опитахме, не става и не става.
Тази жена ме дразни жестоко, а няма къде да я пратя, а и изпращането някъде е равно на изгонване, което съпругата ми няма да ми прости.
Да чакам още 3 месеца до пролетта или да взема мерки, като я пратя някъде другаде? Опасявам се, че за три месеца аз ще превъртя, както и съпругата ми. На нея това също и действа на нервите, но се прави, все пак и е майка.
Какво да направим и как да постъпим? Бил ли е някой в такова положение?
Проклетникът
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Яну 2017, 18:02

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Fute » 05 Яну 2017, 18:16

Не ти е било това целта, но се смях със сълзи. Кошмарна ситуация. Защо не ходите на хотел със съпругата? Ще си спестите много неприятни моменти от съвместното съжителство на няколко поколения в един апартамент. Не всяка вечер да ходите на хотел, но има момент, в които е хубаво да я поглезиш някъде...
Fute
 
Мнения: 104
Регистриран на: 09 Юли 2012, 19:53

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Проклетникът » 05 Яну 2017, 18:18

Fute написа:Не ти е било това целта, но се смях със сълзи. Кошмарна ситуация. Защо не ходите на хотел със съпругата? Ще си спестите много неприятни моменти от съвместното съжителство на няколко поколения в един апартамент. Не всяка вечер да ходите на хотел, но има момент, в които е хубаво да я поглезиш някъде...

Не може да ходим на хотел, детето е на 5 годинки, не иска да остава вечер с баба си само, спи в своята стая, но вечер се буди и иска някой от нас да го успокоява, ако плаче. Не можем пък с него на хотел, не става.
Проклетникът
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Яну 2017, 18:02

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот franky » 06 Яну 2017, 10:46

Чак пък толкова да ти пречи, че да не можеш да правиш изобщо секс! Вечер си заключвате стаята, слагате тапи за уши да не я чувате и действате, какво толкова. Сега като се е наложило да е малко при вас и ще умирате вече :lol: ! Не се вглеждайте чак толкова, не й следете всяка крачка и ще сте по-добре.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Яну 2017, 11:49

От толкова секс какво сте причинили на детето си, че на 5 години нощем да се буди да реве. Точно може да ви подейства добре и да помислите и за друго, освен за нагона си. :mrgreen: Иначе съм възмутена, че шумно пуска водата в тоалетната! Мисля, че спокойно може да махнете казанчето и изобщо да не пуска,!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот donni » 06 Яну 2017, 12:13

Аз по-скоро мисля, че тази спънка ще ви направи по-изобретателни и по-палави, ако погледнете от тази страна на нещата :grin: . няма сега да си разваляте семейството!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Pipilota » 06 Яну 2017, 12:24

Проклетникът написа:На чужд гръб и две тъщи са малко!! :bump:

Жив, умрял, трябва да преживееш тъщата, или ти, или тя теб ще надживее. Стискаш зъби и това е, трудно екогато дойде някой да разваля рахата на семейството, но ще се примириш! Припомни си тийн годините, надали си правил секс, само когато си бил сам.. може да сте по-изобретателни и да ви е по-весело дори.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Lollipop » 06 Яну 2017, 13:50

А женат ти има ли желание за секс с мрънкало като теб? много сте ми интересни, жената явно, нищо не прави, освен да ходи до тоалетната и да има наглостта да се движи по коридора ви. :roll: какво толкова има, че е дошла на гости за 4-5 месеца, случва се на всеки, голям праз... ако мъжът ми мрънка толкова, че някой от роднините ми е на гости, обещавам, че когато дойдат техните ще съжали. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Тъщата ме дразни толкова, че губя всякакво желание за секс...случвало ли ви се е?

Мнениеот Kaya » 06 Яну 2017, 15:04

Разбирам те, и аз се чувствам ужасно, когато някой дойде у дома, а ако се задържи, кошмар! Нито секс ми се прави, нито ми се говори с който и да е било и всички са ми виновни за ситуацията. Толкова съм свикнала на спокойствие, че така е направо страшно!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron