Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот kauda » 25 Яну 2017, 10:08

Всяка сутрин по час е добре да се отдели време за тренировки.
При мен програмата е такава, че ставам загрявам с упражненията още от детската градина, след това започвам по-силовите тренировки, скачам на въже даже (добре, че съм на 1 етаж). :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот miron » 25 Яну 2017, 13:17




Ето две видеа, които мога и аз да препоръчам, сестра ми с тях почна и доста се промени фигурата й, а и са кратки, което ги прави идеални за наистина старт-старт.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот Lili_gagarin » 25 Яну 2017, 13:50

Последния клип изглежда много добре, лесен и в същото време стабилно натоварващ, добър е за начинаещи и не е задължително тези начинаещи да са жени, може и мъже :)
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот black » 26 Яну 2017, 15:48

Като гледам тези упражнения, всеки би се справил с повечето и не са нещо затормозяващо. Само човек да рече да ги започне, полза пак ще има.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот Kaya » 27 Яну 2017, 12:39

Всички казват да се правят лицеви опори, само че на мен са ми много, много трудни, не мога да направя повече от 2. Как да направя 5 или 10, каквито са препоръките? Как мога да ги заменя? :?:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот Yunona » 27 Яну 2017, 13:08

Kaya написа:Всички казват да се правят лицеви опори, само че на мен са ми много, много трудни, не мога да направя повече от 2. Как да направя 5 или 10, каквито са препоръките? Как мога да ги заменя? :?:


Като начало прави лицеви опори по "дамския начин", т.е. с опора на колене. Старай се тялото ти да поддържа права линия. Когато можеш да издържаш примерно 3 серии по 10-12 повторения, опитай да правиш първата серия с класически ("истински") лицеви опори, а останалите две серии - отново с опора на колене. Така постепенно издръжливостта ти ще се повиши и опорите вече няма да са проблем.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот roksana » 27 Яну 2017, 14:36

Аз съм така и с коремните, но си измислих един начин - лягам по гръб на леглото, като краката ми са извън него и са стъпили на земята. Започвам да ги повдигам към гърдите. Пак ми се натоварва корема, но и краката също. Мисля, че пак върши работа.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот dinkog » 27 Яну 2017, 15:22

Всяко едно упражнение е добре, дори и да го промените малко, за да ви е по-удобно, както това с коремните преси, както и съвета на Yunona за лицевите опори. Важното е да се правят упражнения, нормално, в началото няма да ги правите като професионалист, но с времето ще се научите и на това.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот annydance » 31 Яну 2017, 14:54

да, с времето тялото свиква и само започва да изисква по-голямо натоварване, чувства се, че не е достатъчно само това, което до този момент се прави като упражнения.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Домашен фитнес - лесно, удобно, евтино!

Мнениеот Мисис.Миленчева » 26 Апр 2017, 08:16

ТУК ПРОЧЕТО МНЕНИЯ НА ДАМА ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ МУСКОЛЕСТА В ЗАЛА.НИЩО ПОД ОБНО,ТРЯБВА ТИ МН.ВРЕМЕ ДА ИЗГРАДИШ МУСКУЛИТЕ И ОФОРМИШ.ПЛЮС Това не знаеш упражненията и как да ги изпълняваш.Така че за два дни с две кила гири нищо не правиш
Мисис.Миленчева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Апр 2017, 08:07

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron