Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот klarissa » 02 Май 2017, 11:36

И мен ме интересуват летните лагери, досега не съм ги пращала, но мисля скоро да изпратя големите да посетят. Засега им е рано, единия е на 10, другия на 8, но догодина вече когато са по с ума си, ще отидат.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Rali_hr » 15 Май 2017, 13:59

klarissa написа:И мен ме интересуват летните лагери, досега не съм ги пращала, но мисля скоро да изпратя големите да посетят. Засега им е рано, единия е на 10, другия на 8, но догодина вече когато са по с ума си, ще отидат.
Защо да са малки, могат и сега да отидат на някой летен лагара. Вижте аз на какво попаднах и много ми харесва, замислям се да запиша хлапетата:
https://www.facebook.com/KonnaBazaZdravets/?fref=ts
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот skyfly » 16 Май 2017, 15:47

Страхотни места има покрай София, децата имат нужда от такова преживяване, особено, ако не живеят извън града на чист въздух. Нека да успеят да се докоснат до природата, да направят нещо интересно и забележително. Родителите са склонни да платят, за да си прекарат добре децата им, вместо те да им го осигурят, така че съм много За лагерите, просто ги изпратете!
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Май 2017, 19:11

Ако мога и сега и аз бих отишла, особено хубавое , че в момента предлагат нещо, което ние сме виждлаи само по филмите, а именно лагери,в които се събират деца от цяла България, запознават се, създават приятелства и научават различни неща едно от друго.A и цените изглеждат достъпни. :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Lili_pili » 17 Май 2017, 11:34

Винаги съм мечтала като дете да присъствам на такъв лагер, сега има много възможности. Има как децата да нощуват на палатки, да имат ралзични походи. Ето тук има много интересни, но са в определена възрастова група. http://www.reverso.bg/adventureschool/
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Юни 2017, 10:08

И на мен ми се прииска да отида на лагет, като пише 13+ дали и 30 годишните могат да отидат? :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Malina » 18 Юни 2017, 20:16

Лагерите са хубаво нещо, децата се запознават с други деца от други краища на България. Едно време това бяха начините да създадем приятелства и да си пишем писма и какво ли не с деца от другия край на държавата. Както и срещите на село с различни деца. До към 12-13г. децата са склонни да отидат на лагер, добре е да не им се отнема тази възможност.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Катето » 26 Юли 2017, 14:00

Няма по-голям кеф. От спортните клубове често организират за децата лагери, от танцувалните също, има и други, само да иамте доверие в детето си и вяра, че ще се справи и то може да си прекара повече от страхотно на един лагер. Ще се запознае с много различни хора, супер е просто ! :) Дъщеря ми ходи на народни танци и от там им организираха лагер, прибра се миналта седмица, страшно й хареса. 10 дена на морето с приятелки, повече от доволна беше. Ние колкото и да се стараем 10 дневна почивка на море не можем да осигурим.
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот skyfly » 27 Юли 2017, 09:41

Никога не съм била като лагер на дете, имах проблеми с килограмите и се срамувах да ходя на море с прпиятелите си от училище. Сега изпращам моите деца на всеки училищен лагер, който се организира. От тази година големия ми син поиска да е на друг лагер, който не е от училище, съгласих се.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Авг 2017, 11:45

Тази година така и не се престраших да го изпратя моя на летен лагер, малък ми се видя още, а и всички са много далеч- все около София, при непознати хора - т.е. на лагер намерен от мрежата. Лагери на морето пък така и не организираха от училище.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron