Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Rali_hr » 06 Яну 2017, 16:15

Какво мислите за летните лагери, било то езикови, спортни или друг тип развлекателни лагери за лятната ваканция?
Искам тази година да пратя и двамата на лагер- единия е на 14, другия на 10. Какви места можете да ми препоръчате и всичко което би било полезно. харесвате ли ги ,пращате ли децата си и всичко, което може да е полезно и разбира се места от които сте доволни!
Очкавам вашите предложения. ;)
Ако знаете и някоя ориентировъчна деца, определено ще ми е от полза!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Snejna » 06 Яну 2017, 16:54

Досега не е ходила дъщеря ми на лагер, но тази година прояви желание и се интересуваме от лагера villyland, но не можах да намеря цени в интернет, а още не съм сигурна дали и колко и какво точно искам. Но до колкото съм чувала цените са над 1000 лева за седмицата посещение.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Fancy » 06 Яну 2017, 17:04

Моето дете е доста мъничко още за такива неща, но като съм попадала в интернет на такива реклами това ми се струва доста висока цена. Има много летни лагери в Приморско, Несебър, Китен и на други места, които за една седмица искат най-много до 300-400 лв., като зависи от възрастта на детето. Поне каквото съм видяла. Само не ми е ясно може ли да се прати детето само в такива лагери или трябва да е част от група.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Andrey » 06 Яну 2017, 17:57

Имате ли възмжност, пращайте ги, аз като малък съм ходил на лагери езикови, извън България, невероятно преживяване, а вече има такива и в нашата страна, изобщо не го мислете. Вярно, че е инвестиция, но децата ви ще ви бъдат вечно задължени и благодарни!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Яну 2017, 10:16

идеята е страхотна, явно сега е на мода и моя прителка търсеше! Гледахме някакъв лагер ориентиран към ездата, което за по-малки деца е по-подходящо от езиковите, ако особено още не знаят език или пък не държите на него, а на спорта. Възможности много в наши дни!
http://www.horseman-bg.com/index.html Намерих го , страхотно звучи. За жалост никъде не се опоменават цени, онлайн!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Pipilota » 07 Яну 2017, 19:28

Страхотна идея, аз също започнх да мисля по въпроса. Мисля за лагераа на Багатур,впечаглтления?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Mauritius » 10 Яну 2017, 16:04

И аз като малък съм ходил на много лагери със спортния клуб, в който тренирах. Наистина беше много хубаво. Като имам някога деца, задължително ще ги пращам. Няма значение, че не са евтини, заслужава си по всички параграфи. Само да са добри условията.
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот mamina » 11 Яну 2017, 00:16

Зелените училища, които правят с класовете не са ли достатъчни за децата? Тези лагери с непознати хора, аз малко се притеснявам да пращам детето.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот roksana » 11 Яну 2017, 14:48

Зелените училища пак са хубаво нещо, но не разширяват полезрението и развитието, както другите лагери според мен. Там детето се среща с непознати, сблъсква се със среда, която е малко извън неговата.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Летни лагери за деца и тийнейджъри - добра идея ли са?

Мнениеот Iliyana_petkova » 16 Мар 2017, 13:47

Моята дъщеря е на 8 години и миналата година за първи път отиде на лагер. Бяхме малко притеснени, но мислим, че е най-добре да започва да става самостоятелна. Тази година видях, че се организира пак детския лагер, но този път включва три спорта, което ме изненада. Пак ще я запиша защото знам, че там ще се забавлява и ще бъде много радостна от новината, че отново ще ходи на лагер.

Всеки, които има интерес, мога да препоръчам спортния клуб и страницата им. :smile: :smile:
Iliyana_petkova
 
Мнения: 18
Регистриран на: 16 Мар 2017, 12:52

Следваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта