Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот valiopaf » 11 Яну 2017, 13:12

Малко над 40-те съм и отскоро имам приятелка. Ще ме разберете като ви кажа, че сега съм малко като отвързан и пада голямо експериментиране. За щастие и жената до мен не е по-долу от мен и си паснахме идеално. Анален, орален секс - нямаме задръжки. Само че малко се притеснявам да не си докараме нещо, защото не се съобразяваме много с това кой вид секс да е първи. Не ме разбирайте погрешно - нямаме други партньори, хигиената е на ниво, но невинаги ползваме презерватив и понякога първо правим анален, после орален секс, понякога обратното. Като ползвам презерватив трябва ли да употребявам един, когато правим първо орален, и втори, когато сме минали на аналния? Казах, че хигиената ни е на ниво, но все пак можем ли да си докараме някаква инфекция?
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот zagrijena » 11 Яну 2017, 13:32

Хубаво, че сте толкова без задръжки, но според мен спокойно можете да си лепнете някоя инфекция. Особено жената.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот roksana » 11 Яну 2017, 14:32

Казвате, че хигиената ви е на ниво, но хич не ми звучи добре след анален секс да правиш орален. Ако е с презерватив, добре, но задължително бих накарала мъжа да смени презервативите.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот Партизана » 11 Яну 2017, 15:48

Да уточним, че за анален секс се изискват по-издръжливи презервативи, със специални лубриканти на водна основа. Колкото и клизми да правиш, остава доста мръсотийка. Лош вкус е да го набуташ това в устата на жената, с която току що си бил... Особено, ако ще се целувате след това... :bouncymulticolor:
Партизана
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Дек 2016, 16:24

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот Galina.bg » 11 Яну 2017, 15:58

Учудвам се на хорските въпроси. Естествено, че трябва да се сменят презервативите, ако въобще има нужда да правите единия вид секс...гнусен е.
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот balsam » 11 Яну 2017, 15:59

По-добре първо оралния и после другия секс. Така няма да си лапате нищо :lol: . Само веднъж са ми правили клизма преди раждането и като си представя, че това нещо трябва да се прави преди всеки анален секс, лошо ми става. Ама вие си знаете.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 11 Яну 2017, 16:00

balsam написа:По-добре първо оралния и после другия секс. Така няма да си лапате нищо :lol: . Само веднъж са ми правили клизма преди раждането и като си представя, че това нещо трябва да се прави преди всеки анален секс, лошо ми става. Ама вие си знаете.

Въпрос на техника. Много дами правят свирката първо, за да ГО втвърдят. После...каквото стане.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот fairy » 11 Яну 2017, 17:24

Galina.bg написа:Учудвам се на хорските въпроси. Естествено, че трябва да се сменят презервативите, ако въобще има нужда да правите единия вид секс...гнусен е.


Кой по-точно :mrgreen: ? Иначе и аз се чудя, все едно не сте правили секс досега и не знаете как да се пазите.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот sofi_black » 12 Яну 2017, 12:06

За първи път да чуя, че някой има желание да ползва презерватив и при орален секс :smile: :clappingorange: . Кондомите за орален и анален секс са различни, така че, за да не се получават фалове, трябва да се ползват различни по предназначение.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Трябва ли да сменям презерватива при орален и анален секс?

Мнениеот MGB » 13 Яну 2017, 15:31

Партизана написа:Да уточним, че за анален секс се изискват по-издръжливи презервативи, със специални лубриканти на водна основа. Колкото и клизми да правиш, остава доста мръсотийка. Лош вкус е да го набуташ това в устата на жената, с която току що си бил... Особено, ако ще се целувате след това... :bouncymulticolor:


Доста образно описано, но си е така :grin: . Не знам във филмите за възрастни как го правят това нещо, там не се съобразяват. Аз лично не бих се престрашила.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта