Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот viking » 13 Яну 2017, 00:00

Момичета, имате ли доверие на гаджетата или съпрузите си, когато се качвате с тях в колата? А забелязали ли сте, че много често скандалите с половинката се случват точно в автомобила? Задавам тези въпроси, защото много често ми се случва да изтръпвам, когато се возя с моя мъж. Споровете ни винаги започват с мрънкане или забележка, че кара много невнимателно или кара като състезател. Знам, че най-омразното за един мъж е жена да го съветва как да шофира, но как мога да избегна тези конфликти?
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот julianne » 13 Яну 2017, 09:22

Колата наистина е нещо свещено за мъжа :grin: с негово продължение. Затова е голяма грешка да го наставляваш, докато кара и най-вече как кара. Умният мъж няма да тръгне да се доказва прекалено явно с шофьорските си умения. Винаги си проличава добрия шофьор. На него няма нужда да му се правят забележки. Ако се наложи, меко и го ударете на молба, а не на караница, че тогава става неприятно и за двамата.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот dejavu » 13 Яну 2017, 10:13

Никой не обича да го наставляват, докато шофира. И аз трудно изтърпявам такова нещо. Никога не правя забележка на мъжа ми, когато кара. Защото много повече от мен има стаж като шофьор и най-вече защото кара внимателно. Имам му доверие, не че не прави и той грешки и някой път не преценява нещата, но на всеки се случва.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот red_eyes » 13 Яну 2017, 10:31

И аз съм забелязала, че доста от скандалите ни с приятеля ми се заформят в колата. Той много нервно кара, все е на газ-спирачка, газ-спирачка, а това мен ме подлудява. Предпочитам да ходя пеша, но някой път като нямам избор трябва да се кача при него, какво да правя.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот M.Tasheva » 13 Яну 2017, 11:05

Която жена не е шофьорка, няма избор и харесва, не харесва, ще, не ще, се вози при мъжа си, какво да прави :grin: . Повечето май се съобразяват и са по-внимателни, когато в колата е семейството им.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот Pipilota » 14 Яну 2017, 09:02

Аз имам пълно доверие на мъжа ми, понякога го усещам, че прекалява със скоростта, но май всъщност аз прекалявам. Спокойна съм когато ме вози и никога не съм имала нито проблеми, нито притеснения по тоя въпрос. :wink:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот Harmony » 16 Яну 2017, 15:20

И той, и аз сме шофьори и на тази тема никога не сме се карали. Нито аз му правя забележки, нито той на мен, от което съм много доволна :grin: . Ако ме съветва, не го прави наставнически, а все едно ми казва информация, която е добре да знам.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот Mon_ton » 16 Яну 2017, 16:53

До някъде му имам доверие, но понякога не. Днес например, въпреки заледяването се беше позасилил, видял му се чист пътя, та само дето не се забихме в един тротоар от бързане. Дразня се на голямата им увереност и обясненията как жените не стават за шофьори, а те са.. пресмял се хърбел на щърбел.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот borkova » 17 Яну 2017, 10:10

Преди време ми беше попаднала една статистика, че 2/3 от семействата се карат в колата и то скандалите идват от незпазването на правилата - защо минава на червено, прекалено бързо каране или мотаене, неправилни изпреварвания, такива работи :smile: . Виждала съм жени, които наистина прекаляват със забележките и не е приятно изобщо.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Имате ли доверие на мъжа си, когато се возите с него в колата?

Мнениеот Локумът » 17 Яну 2017, 10:33

Мен най ме дразни, като се кача в колата и някой почне да ми дава акъл, кога да сменя скоростта, кога да намаля, кога да спра кога да дам мигач. Тъста ми беше такъв, след като го свалих на улицата си промени мнението. Жена ми никога не си е позволявала да ми дава акъл, като има какво да каже, да слиза и да се разхожда пеша. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта