Кой е най-романтичния град в България?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот anetageorgieva » 11 Фев 2017, 18:38

Има много красиви и невероятни места в България. В https://pochivka.bg/hoteli-hisarya-t167 намерихме една много добра оферта и решихме с мъжа ми да отидем, защото да си призная честно, никога не бях ходила там. Хотелчето беше малко много романтично, супер спокойно, прекарахме си страхотно. Много ми хареса в Хисаря.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот Malina » 12 Фев 2017, 09:05

anetageorgieva написа:Има много красиви и невероятни места в България. В https://pochivka.bg/hoteli-hisarya-t167 намерихме една много добра оферта и решихме с мъжа ми да отидем, защото да си призная честно, никога не бях ходила там. Хотелчето беше малко много романтично, супер спокойно, прекарахме си страхотно. Много ми хареса в Хисаря.

В Хисаря не е лошо, да отидеш да спиш, на мен като град не ми харесва, нищо особено.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Фев 2017, 11:16

За всеки е различно, всеки свързва някое място със спомен и смята, че там е по-романтично от на други места. При мен мога да кажа, че няма значение - важното е да се чувствам добре... :) Харесвам Бургас, това място а мен е свързано с много мили спомени, там също би ми било романтично.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот anetageorgieva » 12 Фев 2017, 21:54

Така е, права си. Например за много хора романтични са местата на първата среща, първата целувка и т.н.
Малина, не е кой знае какво, но си има своите красиви места :)
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот lussy » 13 Фев 2017, 10:29

Не се сещам за някой град в България, който с чисто сърце да го определя като Париж :smile: , но живописни, закътани, уютни местенца има много. Наистина спомените от мястото като се съчетаят с обстановката и се превръща в романтичното местенце на всеки. Аз така чувствам Несебър и Търново.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот Snejna » 13 Фев 2017, 13:05

Има си някои градове и места, които са красиви, но според мен най-романтично си е в планините :) Да се впусне човек сред природата, да направи един пикник, ей такива неща са истинска романтика, градове и молове сме виждали.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот Rali_hr » 13 Фев 2017, 14:54

в Боженци е много красиво, там може да отидете! И е истинско място за почивка.. усамотено и страхотно.... Ние ходихме преди 2 години, да ти кажа, направо ни доскуча от спокойствие. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот asdddwww » 24 Фев 2017, 16:59

Зависи какво търсите, ако търсите спокойствие, в някоя планина на тишина, даже зимата на морето е супер яко, няма никой, вълните се чуват как се разбиват по брега, супер е ;)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот balsam » 27 Фев 2017, 23:46

Много е приятно да сте някъде само двамата, никой да не ви притеснява, гледа, обсъжда, абе с една дума ако ще и голи да се разкарвате :smile: . Е такова местенце ви трябва.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот anetageorgieva » 04 Мар 2017, 10:58

Да, много е готина на моменти да оставаш сама с половинката си далеч от всичко и всички.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

ПредишнаСледваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта