Кой е най-романтичния град в България?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот страстоцвет » 18 Яну 2017, 15:07

Наближава св. Валентин и искам да заведа приятелката си на някоя романтично място. За всеки най-романтичния град в България е различен, но се опитайте да ме убедите защо да избра вашия романтичен град, за да отидем на екскурзия. :heartbeating:
Засега съм набелязал някои дестинации, но далеч не съм сигурен! Интересно ще ми е да ми препоръчате места, на които сте си прекарали романтично и са ви направили голямо и добро впечатление. Няма значение в кой край на България се намира! :clappingorange:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот svetlozara » 18 Яну 2017, 15:35

На мен ми харесва много в Триград, Търново, Трявна.. явно имам някавка любов към буквата Т. Което и да избереш, няма да сбъркаш със сигурност!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот gabinka_80 » 18 Яну 2017, 16:16

Не мога да кажа като град точно, но ти препоръчвам да отидете на Боровец и да посетите Царска Бистрица. А планината в снежна покривка и романтика, няма да ви се стори лошо!
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот irka » 18 Яну 2017, 16:23

Аз също съм с две ръце за Търново :grin: . Другото място, което няма как да не докосне човек, е Пловдив и неговия Стар град.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот Guppy » 18 Яну 2017, 17:09

Търново е много красиво и аз бих го препоръчала, но за романтичен укекнд бих заложила на Пампорово, Боровец, Велинград за романтичен спа уикенд, там курорките =предлагат страхотни услуги.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Яну 2017, 11:20

На мен един от най-романтичните градове ми е бил Пловдив. Стария град, а и не само, хората сякаш там, всичко ми е било специално на Пловдив. Но за романтична почивка, смятам, че по-скоро трябва да се заложи на хубав хотел и някоя близка забележителност. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот black » 19 Яну 2017, 12:23

Жената какво харесва? За мен романтично място е, което е далеч от цивилизацията, така да се каже, далеч от населено място, но с всички удобства. Но ако тя не си пада по такива места, а предпочита шум, тълпи и живот, избери такова.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот asdddwww » 19 Яну 2017, 14:45

Имайки предвид какво предлага наша България, търси си историческа забележителност и нещо интересно или някакви природни красоти, които и за зимата пак няма да са много лесни за намиране. :roll: Може да отидете в Търново и да отседнете в някоя характерна къщичка, наблизо около Ловеч на около 50км има и готини пещери, може да разгледате.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот vanessa_ » 19 Яну 2017, 16:57

Във всеки град може да се намери нещо интересно. За мен няма нищо по-красиво от морето, затова и през зимата обичам да ходя на море, страхотно и бурно, има хотели на брега на морето, и това в мен събужда огромна страст. :)
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Кой е най-романтичния град в България?

Мнениеот M.Tasheva » 19 Яну 2017, 17:40

Сега с това време не е много подходящо да се ходи в гори тилилейски или по морето :smile: , затова защо не се хванете и не отидете в Жеравна? Там малките и тесни улички създават задушевна атмосфера.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта