Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 16:52

Аз имам такъв приятел! Който ми е самоприятел и не егей. Познаваме се от вече 26 години... Излизали сме заедно всяка вечер, но никой от нас не е прекрачивал границата на приятелството... Може да ви звучи невероятно, но е факт! :heartbeating:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Jully » 16 Авг 2018, 12:29

Dalia написа:Аз имам такъв приятел! Който ми е самоприятел и не егей. Познаваме се от вече 26 години... Излизали сме заедно всяка вечер, но никой от нас не е прекрачивал границата на приятелството... Може да ви звучи невероятно, но е факт! :heartbeating:

И все в един момент не си си мислила, че може да сте нещо повече, да не си се надявала, или както го казвахме като млади - да го "харесваш" по-особено! :) Това не мога да го повярвам.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dalia » 17 Авг 2018, 09:58

Jully написа:
Dalia написа:Аз имам такъв приятел! Който ми е самоприятел и не егей. Познаваме се от вече 26 години... Излизали сме заедно всяка вечер, но никой от нас не е прекрачивал границата на приятелството... Може да ви звучи невероятно, но е факт! :heartbeating:

И все в един момент не си си мислила, че може да сте нещо повече, да не си се надявала, или както го казвахме като млади - да го "харесваш" по-особено! :) Това не мога да го повярвам.

Че аз в нищо не ви карам да вярвате... Това че сме приятели и нищо повече си е решено и си е отстояло във времето по този начин. Някои хора просто са само приятели и не са създадени да има искра между тях и това е. Никога не съм гледала на него като на нещо друго освен приятел и се радвам че и е така. Той е безценен!
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Guppy » 17 Авг 2018, 10:00

Каква е тая агресия напоследък... "НИКОЙ НЕ ВИ КАРА ДА ВЯРВАТЕ!" Айде малко по-спокойно, не можете ли?!?
Форумът става все по-нерпиятен от такива препирни, винаги да сте на контра. :!:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dalia » 17 Авг 2018, 10:12

Guppy написа:Каква е тая агресия напоследък... "НИКОЙ НЕ ВИ КАРА ДА ВЯРВАТЕ!" Айде малко по-спокойно, не можете ли?!?
Форумът става все по-нерпиятен от такива препирни, винаги да сте на контра. :!:

:goodpost: Ами вие оспорвате моето мнение. Туй не ви вярвам, какво е? Туй че вие не вярвате си е ваша работа, аз просто казвам че нещата не винаги са черни и бели. Извинявам се, ако съм ви прозвучала грубо, не е така. Просто казвам ,че зависи много от хората все пак туй дали ще сме приятели или повече от това не зависи само от единия човек... Трябва и двмата да са на една вълна и така... Ако само той е имал някакви чуватва към мен, в което аз не съм сигурна, не сме говорили никога по тази тема, е бил достатъчно толерантен и е уважил моето решение и е запазил приятелството си с мен, за което съм му много благодарана... Добре е жената да има приятел мъж, на който да разчита и да може да споделя разни неща с него, мъжете имат интересно мислене , което на мен лично много ми харесва. Сега се опитвам да бъда само приятелка с друг мъж, е там нещата не се получават... така като на мен ми се иска... Привличането е много силно и смея да твърдя, че колкото и да не ми се иска там границата лесно може да бъде премината, но пак идва моментът ако и двамата си го позволим...
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Guppy » 17 Авг 2018, 10:21

Прпосто мисля, че предишното мнение беше добронамерено, като просто заключение, един вид, а ти скочи срещу жената, че видиш ли, не ти вярвала - ако искала. Вярно е, че когато пишем с някой трудно можем да разбрем тона му. :drinkingbuddies:
А що се отнася до приятелството, мисля, също и аз, че в повечето случаси има някакво привличане, което вече е избор, дали да му се оставиш, склонна съм да мисля, че го е имало и между вас с вашия приятел, било само едностранно и в това няма нищо странно. Това не означава, че като е имало привличане в един момент и вече край 0 пряителството е разрушено и всичко става секс и разврат. Изобщо не е така, хората продължават връзката си - приятелската.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dalia » 17 Авг 2018, 10:33

Може и така да е... а може и да не е , хората са го казали "Приятелството може да прерасне в любов, но любовта в приятелство никога."
И аз също мисля така, че много трудно после оставш приятел с човек към който си изпитвал по-силни чувства... Иска ти се, но не стават така лесно нещата... Аз имам такъв мъж в живота си, с който просто се разминахме във времето и сега се опитваме да бъдем само приятели, но моите чувства към него, съвсем не са само :lol: приятелски... :cheerleaderkid:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Stark » 17 Авг 2018, 12:56

Аз имам приятел, по който съм си падала, това не означава, че съм предприела действия, нито той към мен по някакъв начин, прекарвахме много време заедно, мисля, че е нормално да сепоявят такива чувства. Не сме го и обсъждали,просто продължихме да си бъдем приятели и да развиваме връзки с други хора. Вече не изпитваме нищо един към друг, освен приятелство, така че не мога да кажа, че е невъзможно да преглътнеш влечението и да останеш приятел с някой.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот бони » 18 Авг 2018, 10:09

Аз имах 4 ма приятели мъже като студентка, както се казва в добро и лошо с мен, но се оказа че единия има чувства на които не отговорих п, но после аз спах с един от другите трима и стана една :grin: :grin: :grin: . Обаче годините минаха и ние пораснсхме и сега сме по зрели и истински приятели.Виждаме се рядко и се чуваме от време на време но се подкрепяме и разчитаме един на друг, е без този на които чувства не отговорих той ме изхвърли напълно от живота си след като завърших ме (разбирам го).
бони
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2018, 19:12

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот qwerryyy » 20 Авг 2018, 11:08

бони написа:Аз имах 4 ма приятели мъже като студентка, както се казва в добро и лошо с мен, но се оказа че единия има чувства на които не отговорих п, но после аз спах с един от другите трима и стана една :grin: :grin: :grin: . Обаче годините минаха и ние пораснсхме и сега сме по зрели и истински приятели.Виждаме се рядко и се чуваме от време на време но се подкрепяме и разчитаме един на друг, е без този на които чувства не отговорих той ме изхвърли напълно от живота си след като завърших ме (разбирам го).

Доста заплетена ситуация, но все пак май най-добре да си разчиташ на приятелките :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта