Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот ivan.stoqnov » 20 Авг 2018, 16:49

То приятелтвото е хубаво нещо стига и двамата да са на една вълна и да нямат задни мисли един към друг. Аз мога да кажа, че приятелки жени нямам, в този смисъл на думата, без чувства и без с*кс... Когато се намесят чувствата и приятелството си отива. Да, имам жени, с които съм запазил добрия тон, но едва ли мога да ги нарека приятелки, по скоро добри познати.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Malina » 21 Авг 2018, 10:36

Дори и да се появят някакви чувства, това не означава, че трябва като животни да им се поддадем. Те може и да не пречат на приятелството. А и тези неща отминават в повечето случаи.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dalia » 23 Авг 2018, 18:13

ivan.stoqnov написа:То приятелтвото е хубаво нещо стига и двамата да са на една вълна и да нямат задни мисли един към друг. Аз мога да кажа, че приятелки жени нямам, в този смисъл на думата, без чувства и без с*кс... Когато се намесят чувствата и приятелството си отива. Да, имам жени, с които съм запазил добрия тон, но едва ли мога да ги нарека приятелки, по скоро добри познати.

:+1:
И аз съм на мнение, че намесят ли се чувствата и приятелството си отива. Много малко са хората, които са имали интимни отношения и след туй са останали приятели. Ако са успели браво на тях!
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Lollipop » 24 Авг 2018, 09:50

Защо чувсатвата трябва да стигнат до интимни отношения? Вие да не сте животни да не може да се контролирате
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Frac » 28 Авг 2018, 17:17

Когато работех на морето имах познат, чиято много добра, от години, приятелка беше дошла на почивка. Той много говори за нея-само хубави неща-колко близки са си, как можел всичко да й каже и тя на него и такива. Една от вечерите се бяха напили, ама доста и съответно нощта завърши в леглото. На другия ден не се погледнаха - и на двамата им беше мн неприятно. Той сподели, че сякаш са се предали взаимно и вече не я чувства така близка. Много съжаляваше, че по този начин приятелството им остана в миналото. Не че не си говорят, но всичко се е променило. Аз доста се впечатлих от това тогава, защото не съм имала толкова близък приятел-мъж.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dalia » 08 Ное 2018, 18:43

Frac написа:Когато работех на морето имах познат, чиято много добра, от години, приятелка беше дошла на почивка. Той много говори за нея-само хубави неща-колко близки са си, как можел всичко да й каже и тя на него и такива. Една от вечерите се бяха напили, ама доста и съответно нощта завърши в леглото. На другия ден не се погледнаха - и на двамата им беше мн неприятно. Той сподели, че сякаш са се предали взаимно и вече не я чувства така близка. Много съжаляваше, че по този начин приятелството им остана в миналото. Не че не си говорят, но всичко се е променило. Аз доста се впечатлих от това тогава, защото не съм имала толкова близък приятел-мъж.

:+1:
Тъжно но е факт. приятелството може да завърши с любов, но не и любовта с приятелство, а скоро четох пък 1 статия в която се казваше че ако си приятел с бившите си, значи си психопат :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот ivan.stoqnov » 23 Ное 2018, 16:04

Туй за психопата много ми хареса, малко е шантаво д аподържаш приятелски отношения с бившите си. Но хора всякакви, шарен свят..
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Любомира » 18 Юни 2019, 09:38

Най-добрият ми приятел е мъж - не виждам нищо странно. Разбира се, че е възможно. Мъжете не се вълнуват от интриги и дребни сплетни.
Любомира
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Юни 2019, 08:59

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Дороти » 26 Юни 2019, 08:55

Дълги години имах приятел-мъж. Само приятел. Сигурно беше най-хубавото нещо, което ми се е случвало. Сега е в чужбина, но продължаваме да поддържаме връзка, а като си идва в България, се виждаме. Напълно е възможно подобно приятелство.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот radipetrova » 12 Авг 2019, 16:28

Най-вероятно е възможно, въпреки че аз не го вярвам. Иначе да поддържаш връзки с бившите си :roll: :shock: :???: :banghead:
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта