Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот gabinka_80 » 04 Май 2017, 14:55

Трудно е да се поддържа такова приятелство. Нещата се променят, хората също и най-вероятно бързо ще преминат и искри във връзката. Особено, ако и двмата са необвързани.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот vanusha » 04 Май 2017, 18:13

да, така е все единия ще почне да изпитва чувства и приятелството ще си замине, може да има доверие, но двамата трябва да са обвързани без да имат ревниви партньори дори...
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Pipilota » 06 Ное 2017, 12:05

Според мен зависи. Ако е приятелство между двама свободни хора - без семейства, приятелството е много по-различно и е възможн да прерасне в любов. Докато, ако и двамата са семейни, едно приятелство може да се развива, само като такова. Все пак, когато имаме човек до себе си,гледаме на нещата много по-различно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Тъжна Луна » 26 Фев 2018, 16:03

Приятелството между мъж и жена е повече от възможно, но и някак рисковано. Често и мераците да си бръкнете взаимно в гащите не липсват, фатката е да устоишна изкушението.. не м онзи смисъл да му се отдадеш. Ако искаш приятел, бъди такъв.. човек не си е.е приятелите. :grouphug:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Chalmers » 26 Фев 2018, 18:26

Аз винаги съм твърдяла, че е. Имам много близки приятели мъже (да не кажа повече, отколкото жени), с които поддържаме изцяло платонични отношения :grin: И женската част от приятелското ми обкръжение споделя мнението ми. Има нещо друго обаче.. точно с някои от тези приятели мъже, които са ми по-близки, сме коментирали темата на градус и всичките са ми казвали, че такова според тях няма.. сами си правете изводите :wink:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Valentino66 » 27 Фев 2018, 00:51

Не е възможно, все някъде в някакъв етап се намесва секса. :bouncymulticolor: :bouncymulticolor:
Valentino66
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Фев 2018, 00:30

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Тъжна Луна » 27 Фев 2018, 12:54

Нищо де, то човещинка. Въпросът е дали устояваш. Винаги има надежда да се окаже,че това ти е партньорът, но практиката показва,че не се случва нищо друго, освен да изгубиш нещо, на което си държал и което повече няма да бъде.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот buba_18 » 28 Фев 2018, 17:12

Разбира се, че е възможно! Повече от 10 години имам най-добър приятел и нито веднъж не съм изпитвала към него никакви чувства освен приятелски. Подкрепяме се, обичаме се и си помагаме много. От няколко години той живее в Америка и на мен ми е много мъчно, но ние продължаваме да общуваме и да се виждаме, когато е възможно.
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот manila_vanila » 28 Фев 2018, 17:29

възможно е стига мъжът да не се интересува от представителките на нежния пол :wink: аз имам два такива и се разбираме прекрасно :thumbup:
manila_vanila
 
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Фев 2018, 17:19

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Frac » 28 Фев 2018, 17:43

Според мен приятелството е възможно до време, особено единият от двамата си има интимна или семейна половинка. Близки, близки, колко да сте близки. Ако това приятелство е по-здраво от взаимоотношенията със семейната половина, то вероятно не сте избрали точния човек за вас или не виждате, че приятелят ви е точния човек за вас.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта