Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот frezia-o » 28 Фев 2018, 18:02

Естествено е, че приятелство съществува. Ако в определен момент човек усети, че е започнал да изпитва други чувства, ще е добре да го сподели.
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dipsy » 29 Май 2018, 15:49

Имам един приятел който постоянно ми набива в главата, че не било възможно. аз пък съм упорита и вярвам че е възможно, зависи живота с какви хора те среща. а мен ме е срещам с такива, с които сме си само приятели. Това че на всеки в някой момент му идва да изплющи другия не означава автомотично,че не сме приятели и нямаме приятелски чувства. всичко е един общ кюп, важното е да е весело и да си струва :wink:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Rali_hr » 29 Май 2018, 16:30

Dipsy написа:Имам един приятел който постоянно ми набива в главата, че не било възможно. аз пък съм упорита и вярвам че е възможно, зависи живота с какви хора те среща. а мен ме е срещам с такива, с които сме си само приятели. Това че на всеки в някой момент му идва да изплющи другия не означава автомотично,че не сме приятели и нямаме приятелски чувства. всичко е един общ кюп, важното е да е весело и да си струва :wink:

Абе интересно, тоя твоя приятел как гледа на теб! :) т.е. той един вид ти казва - аз не съм ти приятел, имам сексуален интерес към теб! :) Винаги съм се чудила, какво послание отправят хората, твърдейки, че такова приятелство няма към своите близки от противоположен пол. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Dipsy » 30 Май 2018, 15:55

Rali_hr написа:
Dipsy написа:Имам един приятел който постоянно ми набива в главата, че не било възможно. аз пък съм упорита и вярвам че е възможно, зависи живота с какви хора те среща. а мен ме е срещам с такива, с които сме си само приятели. Това че на всеки в някой момент му идва да изплющи другия не означава автомотично,че не сме приятели и нямаме приятелски чувства. всичко е един общ кюп, важното е да е весело и да си струва :wink:

Абе интересно, тоя твоя приятел как гледа на теб! :) т.е. той един вид ти казва - аз не съм ти приятел, имам сексуален интерес към теб! :) Винаги съм се чудила, какво послание отправят хората, твърдейки, че такова приятелство няма към своите близки от противоположен пол. :mrgreen:

Добре де! Какво лошо има да има и сексуален интерес към мен?! Да не ме е газил трактор! Към кой да има интерес, към комшията с който си мятат развалени домати през плетовете ли :) Аз имах предвид че това,че си имате мерак (двамата или единия) не мисля,че непременно не е приятелство. :mrgreen:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Frac » 04 Юни 2018, 17:25

Както казах до определно време - да, но после се намесват други възгледи :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Kremiliya » 04 Юли 2018, 10:04

И да има интерес, то не е задължително да прерасне в нещо, пък и има голямо значение каква точно е връзката между пряителите. т.е. може да са приятели, да се чуват 1 път в седмицата, нещо такова, а не ежедневно да са зааедно и да си споделят всяко нещо, а като са по-отдръпнати, ,нормално да няма сексуално привличанае, особено , ако всеки си има своя обект на желанията
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Юли 2018, 17:58

"Никой не става приятел на жена, ако може да стане нейн любовник."
Оноре дьо Балзак
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Локумът » 05 Юли 2018, 09:09

ivan.stoqnov написа:"Никой не става приятел на жена, ако може да стане нейн любовник."
Оноре дьо Балзак

Има нещо вярно, никой не се интересува от пряителство с жена, ако няма да топне чушката накрая.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот ivan.stoqnov » 05 Юли 2018, 18:29

Локумът написа:
ivan.stoqnov написа:"Никой не става приятел на жена, ако може да стане нейн любовник."
Оноре дьо Балзак

Има нещо вярно, никой не се интересува от пряителство с жена, ако няма да топне чушката накрая.
:+1:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Възможно ли е приятелство между мъж и жена без нещо повече;)

Мнениеот Rali_hr » 06 Юли 2018, 13:10

Ако мъжът е гей :Р Аз имам такъв приятел :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта