Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот Guppy » 14 Фев 2017, 13:19

безпардона написа:В началото много го харесваш човека и си готов да свалиш отвсякъде гарда и изискванията. После като го опознаеш, виждаш, че има нещо, с които трудно можеш да се примириш и не можеш да приемеш. Тогава идва чуденката какво да правиш. Преценяваш и решаваш. Така се получава пък при мен. Наслади се на новото си усещане, докато не си се разочаровала.

леле, как прозвуча това! :) Нима не вярваш, че я има голямата любов или ти във всеки виждаш разочарование?
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот viking » 15 Фев 2017, 14:17

Голямата любов се случва, важното е какво става след това, че вариантите са много и според акъла на всеки :grin: . Но тръгнем ли да занижаваме много критериите си, страдаме единствено ние.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Фев 2017, 15:18

повече самочувствие ти трябва, никога не съм мислила, че има мъж, който съм си харесала пък видиш ли бил твърде добър за мене. :) Той ще уцели шестица от тотото съм си казвала. Е, ся си намерих един, дето той баш така направи, де щеше да открие такава жена добра като мене. :mrgreen: Вижда всички побъркани приятелски семейства и всяка вечер ми благодари. :rolling:
Затова давай напред и докато не опиташ, от къде ще знаеш , дали и той не те харесва ? :))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот klarissa » 20 Юли 2017, 11:30

Това е много неправилно мислене. Как може ти да знаеш, дали някой друг ще те хареса? А и как ще стане, всъщност,след като ти самата се подценяваш? Няма причини някой да не хареса някой друг, само защото не е достатъчно достоен. Всеки вижда красивото в другия и го възприема по различен начин. Може пък той да намери много плюсове в теб, които ти не ги виждаш. Не той, а ти трябва да си дадеш шанс.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот nefertiti » 20 Юли 2017, 20:21

Точно наистина това е супер грешно мислене. Мъжете гледат от друга гледна точка плюс това. Повече самочувствие ти трябва!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот asdddwww » 21 Юли 2017, 10:17

Самочувствието показва едва ли не, че има нещо повече, което ние не виждаме, затова е важно. Да не е прекалено, но когато една жена вярва в себе си, това прави много силно впечатление. Но ако е по-свита и несигурна също си личи и не е толкова гот. Не че тези момичета остават сами де, но не правят така силно впечатление като уверената жена.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот Lady M » 08 Фев 2019, 16:53

Не. Имам си критерии, от които не отстъпвам просто. Какво означава "шансовете" ми? То не е кандидатстване.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron