Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот Elica » 24 Яну 2017, 14:51

Запознах се с един страхотен мъж, като ви казвам страхотен - във всяко отношение, изключително красив, много интелигентен, много мил, добър, отговорен, много земен, изобщо - мъж мечта! :inlove: Направо ми се разтуптява сърцето, когато го видя, но не сме я да предприема крачка, защото просто виждам как е на светлинни години над мен! Винаги съм избирала по-обикновени мъже с доста кусури, защото осъзнавам, че с тях имам шанс, а сега сърцето ми казва едно, а ума - друго.
Винаги занижавам представите си за мъжете, защото си давам реална оценка аз каква съм като жена и какъв мъж би ми прилягал. Но този път разума нещо не надделява и не знам какво да правя? Защо си търся нарочно мъже с кусури, а не се опитвам да имам някой толкова съвършен? :roll: Някоя друга занижава ли критериите си, според шансовете си? :?:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот annydance » 24 Яну 2017, 17:37

Търсиш и попадаш на мъже с кусури, защото имаш ниска самооценка и нямаш самочувствието на жена, която е способна да покори друг тип мъже. Между другото, всеки има кусури, на съвършено изглеждащите дори са по-големи, но не се разбират веднага :mrgreen: . Така че разбери откъде ти идва проблема с ниското самочувствие и работи върху него, за да го изчистиш. И ще видиш как няма да попадаш само на загубеняци.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот analizatorka » 24 Яну 2017, 23:03

Според мен сега ти е шанса да преодолееш страховете си и да бъдеш по-смела в решенията и преценката за себе си. Давай смело и не се подценявай.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот exotic » 25 Яну 2017, 09:48

Погледни от друга страна - щом такъв интересен и неслучаен мъж те е забелязал и ти е обърнал внимание, значи не си за изхвърляне :wink: . Затова спри с чуденето и действай.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот Mon_ton » 26 Яну 2017, 15:48

О, момиче, какво ще загубиш се попитай, ако не се получи между вас? Нищо! Ще загубиш същото, както и ако не опиташ! Я се нагласи и отиди да му се обадиш да си направите една среща и се забавлявай :!: :) Никога не съм мислила, че някой мъж е повече от мен и винаги съм била с прекрасни мъже!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот klara » 26 Яну 2017, 16:01

Защо трябва да си занижавам критериите? Аз съм това, което съм, имам определени изисквания, на които държа и който не може да ги приеме или не му харесва, дотам. Същото важи и за мен, стремя се да съобразявам с другия човек. Но когато не става, не става. Но никога не трябва да се отказва човек, трябва да опитва, пък каквото се получи.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот Kremiliya » 26 Яну 2017, 17:11

Винаги съм го правила и продължавам, за някои неща мисля, че не ставам и затова се отказвам.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот iwoni » 26 Яну 2017, 22:52

Винаги трябва да бъдем себе си, а не да се правим на някой друг, за да се харесаме на еди-кой си. За да те е харесал, значи е открил нещо у теб, което си заслужава според него. Направи каквото искаш и времето ще покаже.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Фев 2017, 11:34

До колкото разбирам, тя никъде не споменава, че въпросният мъж я е харесал. :wink:
От друга страна, Ели, няма как да знаеш нещо, докато не пробваш, затова бъди по-смела и се пробвай, може пък да се получи, докато не се рискува, няма как да разбереш. Не се подценявай никога.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Занижавате ли критериите си за мъжете, според шансовете си?

Мнениеот безпардона » 14 Фев 2017, 13:03

В началото много го харесваш човека и си готов да свалиш отвсякъде гарда и изискванията. После като го опознаеш, виждаш, че има нещо, с които трудно можеш да се примириш и не можеш да приемеш. Тогава идва чуденката какво да правиш. Преценяваш и решаваш. Така се получава пък при мен. Наслади се на новото си усещане, докато не си се разочаровала.
безпардона
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Яну 2017, 15:39

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron