Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот dinkog » 27 Яну 2017, 14:40

Поне звучи като нещо, дето няма да ти навреди,ама не мисля ч еи кой знае какво ще изсмучи, но пак е нещо де, плацебо ефекта е голяма работа ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот annydance » 31 Яну 2017, 15:17

Аз отдавна искам да си взема такива, много ли са скъпи? Щом могат да се лепят и на друго място, не само на стъпалата отдолу, ако и там потъмнява, значи наистина извлича токсините от тялото. Някой лепил ли ги е на гърба например или някъде другаде?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот franky » 16 Фев 2017, 16:58

Не съм ползвала такива лепенки, не знам как едно малко парче ще изтегли токсините от тярото ти.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот уморена » 23 Фев 2017, 15:54

Ако човек се грижи за тялото си съмнявам се, че ще има нужда от това, но да се замислим, ако все пак извежда някакви токсини, не би ли следвало тяхното намаляне, чрез излекуването ?
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот mix_twix » 24 Фев 2017, 11:46

И за мен това е някаква глупост и рекламен трик, в наши дни все супер много да се спекулира с тая детоксикация, всичко са токсини, всичко има нужда от детоксикация и разбира се, има няколко вълшебни начина това да се направи, така че да не се налага да си ограничите нещо от ежедневието, а да продължавате да карате на салами и кренвирши, но все пак да си осигурите безсмъртие - и ето, появяват се лепенките. :rolling:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 23:05

Ходила съм на процедура на йонна детоксикация и съм виждала какви неща се отделят от организма-през чистите крака, потопени във вана със специален разтвор. След такава процедура се усеща физическо разтоварване.
Исках да опитам и пластирите- видях ги в аптека и не се поколебах. Поставяш ги през определен период не всеки ден. И в използването им виждам смисъл-също почуствах макар леко физическо разтоварванеи лекота-когато си детоксикиран има усещане на енергия и лекота.
Допадат ми и от време на време използвам.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот Diana1961 » 10 Май 2019, 13:03

Yunona написа:За добро или лошо съм изявен прагматик и ми е много трудно да повярвам в тези начини за детоксикация.
Ако изобщо съществува нещо като "детокс", то се извършва чрез съответните органи на човешкото тяло - черен дроб, бъбреци. И не че соковете и чаят "прочистват" или "детоксикират", а тъй като преработката им изисква минимални усилия от страна на вътрешните органи, те си почиват и разтоварват, като по този начин в една или друга степен се възстановяват. А как пък едни стикери биха извлекли токсините през стъпалата и защо именно в кожата на стъпалата са се събрали тези токсини, ми е "тъмна Индия"...

Здравейте Юнона, как действат ли ? примерно бамбуковата киселина подпомага и засилва изхвърлянето на токсичните вещества през клетъчните мембрани, тоест подобрява средата в клетките. Тя е трансмитер
Защо на стъпалото ли ? защото там се намират всички точки на нашите органи. например: от вътрешната страна на извивката на крака е зоната на панкреаса. ако го стимулирате с лек масаж , ще увеличите отделянето на хормона "инсулин", отговорен за нашия метаболизъм. на снимката е разположението на точките и за кой орган или част от човешкото тяло се отнасят. Ако при натискане върху определена точка от стъпалото изпитвате болка, то този Ваш орган боледува. направете си изследвания. Всичко това подробно можете да разберете ако прочетете "Аюрведа"
Прикачени файлове
Image_564646_302.jpg
Image_564646_302.jpg (93.35 KiB) Прегледано 687 пъти
Diana1961
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Май 2019, 12:52

Re: Ползвали ли сте детоксикиращи пластири?

Мнениеот ivan.stoqnov » 10 Май 2019, 18:02

Не знам тия пластири за какво точно служат, но приятелка на моята жена разкри тайната си за отслабване с някакви лепенки, може би те действат на същия принцип. ПЪк и може и наистина да са доста ефективни, тъй като съм чувал, че има и лепенки за предпазване от бременност, а има и такива, които помагат за отказване на цигарите. Така че защо и тия детоксикиращи пластири да не са нещо, което си струва да се изпробва.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта