Ролята на бащата в отглеждането и развитието на детето.

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Ролята на бащата в отглеждането и развитието на детето.

Мнениеот Kaya » 18 Юли 2015, 17:06

Моят също не иска да излизаме, в момента ми е поставил ултиматум! Ако еди кой си не му се обадел, той щял да излезе с нас на кафе .. думи нямам просто! И аз чакам кефа на приятеля, направо съм бясна!!!! Защо са такива тези мъже? После малкия като го види и не изпитва радост, а казва "гадост, тати си е вкъщи", най-малкото не му ли става неприятно, че детето така казва?!? :shock:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ролята на бащата в отглеждането и развитието на детето.

Мнениеот maminka » 20 Юли 2015, 11:28

И аз не мога да повярвам, че има такива бащи, но някак съм свикнала с мисълта, моят беше такъв и не го възприемам за нещо учудващо, че има и други такива :!:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Ролята на бащата в отглеждането и развитието на детето.

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2015, 13:06

maminka написа:И аз не мога да повярвам, че има такива бащи, но някак съм свикнала с мисълта, моят беше такъв и не го възприемам за нещо учудващо, че има и други такива :!:

Всички са такива, няма какво да се лъжем! :( За съжаление... много малко са мъжете, които се грижат истински и активно за децата си.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ролята на бащата в отглеждането и развитието на детето.

Мнениеот Пепи72 » 30 Авг 2019, 09:37

Не бива да се пренебрегва ролята на нито един от родителите. Майката и бащата имат различни роли за формирането и изграждането на детето като личност. Емоциите, които може да даде всеки един от тях, са незаменими. По никакъв начин не може да се сравни играта с куклите, когато мама е до детето и същата игра, но играна с татко. ако детето ни има обичащ и грижовен баща, готов да влиза в различни роли и да се забавлява заедно с него - пазете го! Няма нищо по-ценно от това не само да усещаш и да знаеш, но и да виждаш колко много те обичат мама и татко.
Пепи72
 
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:31

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта