Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот irka » 03 Фев 2017, 12:53

Ама все нещо трябва да се върши, за да изкарваш прехраната си, нали :grin: ? Най-добре да не работиш, а да се изхранваш с хобито си :wink: , но не всеки има този късмет. Аз като усетя, че на едно място не вървят нещата, предпочитам да си намеря друга работа, вместо да си опъваме нервите. На сегашната ми все още всичко е нормално.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот rose_92 » 16 Фев 2017, 00:53

M.Tasheva написа:Много рядко има хора, които работят каквото искат и получават от тази работа всичко, което им трябва. С пълно право могат да се нарекат щастливци. На този етап не ме удовлетворява моята, имам по-високи цели. За да ги постигна, трябва да сменя попрището си. Да се образовам още малко, да се преквалифицирам, това са ми намеренията, пък каквото стане :wink: .


И аз съм в същото положение.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот borkova » 16 Фев 2017, 10:05

За да намериш мечтаната работа, трябва да си подплатен добре откъм знания и квалификация. Ако нямаш опит, да ти се предостави шанса да го добиеш и много желание от твоя страна. Обикновено точно в този момент се намесват други фактори, на които ако им позволиш, могат да ти скапят усилията, които досега си вложил, и да ти развалят удоволствието. :mrgreen:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот fawla » 03 Окт 2017, 14:37

изчерпа ли се ч овек по-добре да бяга, но не винаги можем да си намерим удовлетворяващата работа, малко са тези късметлии, пък те в повечето случаи са все в София, по другите градове няам много удовлетворяващи работи, стига поне тея работи да са добре платени..могат да се преживеят малко неудобства и да ходиш с нежелание. Макар че когато си надъхан за работа, това си и личи.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Окт 2017, 20:57

Не съм много удовлетворена от работата си, надявам се някой път да се намери нова работа за мен, в която да се реализирам и да ми е много интересно.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Pipilota » 06 Ное 2017, 11:46

rabotnata pchela написа:Не съм много удовлетворена от работата си, надявам се някой път да се намери нова работа за мен, в която да се реализирам и да ми е много интересно.

На всички им омръзва в един момент, но за съжаление трябва да работим до дълбока старост, пък с времето толковапо-трудно се намира работа.. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Локумът » 14 Ное 2017, 12:16

На никой не му е лесно на работа, особено, ако работи за някой друг. Пък много шефове знаят как да потискат хората. :) хората стотици години изследват как влияе работата на хората и какво трябва да е правилното управление. АМа нали е по-лесно да се тупат в гърдите "аз ти давам хляба, ти трябва да си ми благодарен". Аз се радвам на лоялни служители, пък другите да му мислят, сигурен съм, че на моите им е готино на работа.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Dipsy » 09 Май 2018, 15:58

Наскоро човек ми каза нещо, което ме замисли. Много хора живеем като роби ден за ден, уикенд за уикенд, а понякога просто трябва да си повярваме, че можем да постигнем нещо повече. Май проблемът е в самочувствието. иначе аз от моята работа не съм удовлетворена, хем работя свободна професия на граждански договор.
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Frac » 09 Май 2018, 17:08

Винаги ще има от какво да сме недоволни - може да си харесваме работата, но работното време да е кофти или пък колегите да са отврат или пък всичко да е ок и само 1 да има да съсипва деня ви, заплата, работно място, разстояние и още и още. Явно всеки се примирява с нещо, но така е в живота :) няма пълна угодия.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта