Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Andrey » 27 Яну 2017, 16:26

Интересно ми е дали повечето от вас харесват работата си, дали ходят с желание на работа или по-скоро с досада. Дали в понеделник отивате с мисълта да дочакате петък?
Аз харесвам работата си, н не харесвам фирмата, в която я върша, само че съм удовлетворен от заплащането и съм в един омагьосан кръг, дали да потърся нещо по-добро.
Вие в какво положение сте, харесвате ли работата си или не? :?:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Яну 2017, 16:30

Не, нито я харесвам, нито съм толкова удовлетворена от нея, държи ме там това, че няма да ме уволнят със сигурност, защото работя от 6 години в тази фирма. Не ми харесва работата на смени, не ми харесва 10 дневния ми отпуск годишно, нито натоварването,което имам. Вече съм с разширени вени, а още нямам 30. За 500-те лева на месец си съдирам з*дника да работя.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот PasDeDeux » 27 Яну 2017, 17:20

За момента съм доволна. Предишната ми беше много натоварена и тази е като глътка свеж въздух :smile: . Парите не са кой знае какво, но заедно със заплатата на мъжа ми закърпваме положението и мога да си позволя да не съм стресирана и да треперя, че с моята заплата съм доникъде.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот rose_92 » 28 Яну 2017, 04:07

Определено не! Даже се чудя дали някога в този живот ще имам късмета да работя нещо, което наистина да ми харесва в някоя голяма сериозна компания, а не в някакви измислени дето само гледат да те минат с нещо и където работят някакви некадърници на високи позиции, уредени с връзки (без образование или голям опит) и се имат за нещо много повече от останалите, крещят без причина и винаги обвиняват другите за това, че те самите не знаят нещо..
На мен също не ми харесва работата на смени по 12 часа - дневни и нощни..уж имаш 15 почивни дни, а то половината ги проспиваш, защото все не можеш да се наспиш. Предпочитам си нормалното работно време от понеделник до петък по 8-9 часа и да си почивам на празниците. Много е гадно да работиш на празници, особено на Коледа и Нова година.
Всъщност самата работа не е чак толкова зле, но може би всички тези фактори - голямото натоварване от тези дълги смени, неспането нощем и най-вече дразнещите лоши хора ме карат да не си харесвам работата. Отделно заплатата не е кой знае какво за този стрес и натоварване..Ако междувременно извадя късмет и си намеря нещо по-добро, определено ще сменя работата, защото на такъв режим не се издържа дълго време или поне на мен ми е трудно.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2017, 08:34

Аз харесвам моята, не е много натоварена, а като искам повече пари имам възможносття да си ги изкарам. Колегите са ми готини и много разбрани, което е идеално.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Monika_Spasova » 28 Яну 2017, 10:59

Наистина работата на смени изморява много, мен точно това ме дразни най-много. И накрая парите не си струват, аз работя в хранителен магазин, не ни позволяват да седнем, без значение има или няма хора, само на крак целия ден. :banghead:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Elica » 29 Яну 2017, 09:07

Моята я харесвам, въпреки че се налага да работя и уикендите, за да си докарам добри пари, което много ме изморява. Но който иска пари, трябва да работи, вземам извънредни смени постоянно. :banghead:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Яну 2017, 09:48

Мога да кажа, че за този етап от живота ми съм намерила идеалната работа за себе си, получавам достатъчно за мен пари да покривам разходите си и да ми остават малко:)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот M.Tasheva » 30 Яну 2017, 14:41

Много рядко има хора, които работят каквото искат и получават от тази работа всичко, което им трябва. С пълно право могат да се нарекат щастливци. На този етап не ме удовлетворява моята, имам по-високи цели. За да ги постигна, трябва да сменя попрището си. Да се образовам още малко, да се преквалифицирам, това са ми намеренията, пък каквото стане :wink: .
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Харесвате ли работата си и удовлетворени ли сте от нея?

Мнениеот Snejna » 02 Фев 2017, 12:19

Аз съм доволна от работата и от заплащането си. Харесвам и да ходя наработа и ми е приятно, факта, че мога да се разнообразявам на работа ми помага много да се чувствам по-добре:)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта