Кога правихте секс за първи път?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Memento » 06 Фев 2012, 16:51

marioluiz написа:Мислят че като го направят на 11 12 години ще са нещо повече и няма да ги мислят за задрастени лапета но уви това е голяма грешка от тяхна страна


Стига бе 11-12???? Не са ли прекалено малки, толкова ли падна възрастта, баси имам чувството, че съм бил тинейджър преди 200 години а не преди няколко, едно време ако мога така да се изразя нямаше такива работи!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Genoveva » 16 Юли 2012, 16:09

Коя е най-подходящата възраст за първия път според вас?Аз мисля, че 18 години е най-добре, преди това не мисля, че усещането няма да бъде на ниво.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Anka » 25 Ное 2014, 13:59

Аз бях доста голяма, дори съм още млада в това начинание - на 18 години, сега съм на 21 :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот MerryPop » 25 Ное 2014, 15:02

Не смятам, че има конкретна възраст за това нещо, вярно сега децата влизат в пубертета по-рано, но и аз не смятам за редно да се случва на по 12 години и все пак е почти сигурно, че няма как децата ни да се измъкнат девствени от пубертета :idea:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Malina » 09 Дек 2014, 16:25

Memento написа:
marioluiz написа:Мислят че като го направят на 11 12 години ще са нещо повече и няма да ги мислят за задрастени лапета но уви това е голяма грешка от тяхна страна


Стига бе 11-12???? Не са ли прекалено малки, толкова ли падна възрастта, баси имам чувството, че съм бил тинейджър преди 200 години а не преди няколко, едно време ако мога така да се изразя нямаше такива работи!

По кое време едно време правихте секс? Сега не мисля, че се прави на 11-12 години, това са измислени истории, които да ги кажем просто ей така, защото нямаме поглед, съгласна съм някоя майка да дойде да каже моята щерка на 12 почна да прави секс и ще се съглася. Едно време са се женили на по 14-15 години и са почвали да водят активен сексуален живот, сега е същото, с тази разлика, че не се омъжват. А друго се чудя, за момчетата има ли минимална възраст, или там нещата са ОК, щом няма както да се 'прекърши', както при момичетата? :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Pipilota » 09 Дек 2014, 16:42

И едно време бяхме същите, правихме секс на по 14-15 години, не беше нещо необичайно. Според вас кога е времето, когато е редно да се почне да се прави секс? Аз не виждам освен коментари, кой колко рано почва да прави секс в наши дни някой да е казал на колко е загубил девствеността си. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот mix_twix » 09 Яну 2015, 11:56

На 15 някъде, само че не беше кой знае какво велико усещане, то като правиш секс с някоя също на 15 и страшен купон се получава ви казвам. :lol: :lol: :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Malina » 09 Яну 2015, 13:34

Pipilota написа:И едно време бяхме същите, правихме секс на по 14-15 години, не беше нещо необичайно. Според вас кога е времето, когато е редно да се почне да се прави секс? Аз не виждам освен коментари, кой колко рано почва да прави секс в наши дни някой да е казал на колко е загубил девствеността си. :roll:

Аз реално правих секс, когато бях на 18, но от 16 годишна имам поглед над нещата и сме стигали до доста напреднало положение, без да правим секс.. точно. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Elica » 09 Яну 2015, 14:56

Все си мисля, че които не си признават кога са започнали да правят секс в действително сега осъзнават колко рано са започнали да практикуват този спорт, а сега заклеймяват точно тези години. Аз правих секс за първи път на 17 години с приятелят ми, с който бяхме гаджета от година и малко :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Pipilota » 09 Яну 2015, 18:20

Margo написа:Аз също имах подобен проблем, много рано започнах да практикувам секса. Може би на 16-17 години, до този момент майка ми не седна да разговаря с мен на тази тема и аз научих всичко за секса от улицата и приятелките ми (лошо нали).Когато дойде ред да имам свое дете, си дадох ясна сметка за тази нейна грешка и когато детето ми стана на такава възраст, на която разбира какво искам да й кажа започнахме с разговорите. Разбира се не винаги можеш да седнеш и свободно да разговаряш с детето си на тази тема, все пак то е плод на подобни действия, но събираш смелост и си представяш, че си по-голямата сестра или нещо такова. Колкото и да ме болеше когато разбрах, че тя вече прави секс запазих самообладание, макар, че ми идеше да му откъсна онази работа на момъка. Съветвам всички родители да се опитат да превъзмогнат страха си и преглътнат достойнството си и да седнат да поговорят с децата си, защото когато дойде момента, в който детето им се нуждае от съвет ще могат адекватно и навременно да се справят със ситуацията.

На колко е била дъщеря ти когато е започнала да прави секс?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron