Кога правихте секс за първи път?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Kaya » 12 Яну 2015, 11:18

Всички сме почнали по едно и също време, около 17г., а сега сме седнали да обвиняваме младите, та те да не би да го правят по-рано?!?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Яну 2015, 17:53

Преди толкова много години се случи това, дали бях на 18-19 може би.. :roll: Сега дъщеря ми е на 14 и очаквам в най-скоро време да се случи, а синът ми прави секс за първи път на 17, сподели ми , без да иска. :) :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Lollipop » 24 Яну 2015, 11:01

Към 16 годишна бях когато правих секс за пръви път, мисля, че точно на време, така де, хормоните тогава бошуват, предполагам, че в наши дни децата го правят по същото време ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Elica » 01 Сеп 2015, 12:24

Lollipop написа:Към 16 годишна бях когато правих секс за пръви път, мисля, че точно на време, така де, хормоните тогава бошуват, предполагам, че в наши дни децата го правят по същото време ;)

Аз си мсиля, че и бабите ни са го правили на тази възраст, след като са се женили малко след като им е идвал цикъла.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Lollipop » 11 Ное 2015, 14:06

Elica написа:
Lollipop написа:Към 16 годишна бях когато правих секс за пръви път, мисля, че точно на време, така де, хормоните тогава бошуват, предполагам, че в наши дни децата го правят по същото време ;)

Аз си мсиля, че и бабите ни са го правили на тази възраст, след като са се женили малко след като им е идвал цикъла.

Дори и по-рано, имаш право. Тогава са раждали на по 15 години, а бебетата не стават без секс. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Lisica » 27 Окт 2017, 12:11

Била съм на 14 години, доста рано и го отчитам като грешка, излизах с момче на 19 години, за него сексът беше част от връзката, за мен беше далечен. Не беш енито романтично, нито бях подготвена за това. Всички, когато си намерим гаджета си мислим, че емного сладко да имаме красиви батковци, но те имат нужди, които смятамае, че могат да отложат от любов.. но не винаги.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот valensiq » 28 Окт 2017, 10:21

Правих на 17 години, не беше изобщо успешно, голяма излагация падна. И двамата се чувстахме много неудобно.. то и първо не се получи, ... първия път е голям срам.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2017, 13:12

Децата все по-рано почват да се вълнуват от темата, дъщеря ми сега е в 9 клас и в класа им почти няма девствени момичета... :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Rali_hr » 28 Юни 2018, 15:33

Аз за себе си не нзам да казвам ли, темата в е тийнсвят. Ама щерка ми е на 17 вече и за първи път има сериозен приятел, в смисъл нещо по-различно от гаджета дето се целуват 2-3 пъти.
Запознахме се с момчето, но още не са правили секс, очаквам го в най-скоро време.
Говорих с нея, предпочитам това да се случва у дома и да е подготвена, не искам щерка ми да прави секс по някои мазета и изоставени сгради, защото няма къде!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кога правихте секс за първи път?

Мнениеот Pipilota » 28 Юни 2018, 18:58

Rali_hr написа:Аз за себе си не нзам да казвам ли, темата в е тийнсвят. Ама щерка ми е на 17 вече и за първи път има сериозен приятел, в смисъл нещо по-различно от гаджета дето се целуват 2-3 пъти.
Запознахме се с момчето, но още не са правили секс, очаквам го в най-скоро време.
Говорих с нея, предпочитам това да се случва у дома и да е подготвена, не искам щерка ми да прави секс по някои мазета и изоставени сгради, защото няма къде!

Направо се чудя кое е разумното. Големият ми син е на 15 почти и вече е ... друго е! :) заглежда се, още си няма приятелка, но ще дойде това време .. и какво ще се прави - не знам.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта