Готови ли сте за Коледните празници?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 15:17

Виждам, че офертите за Коледа вече набират скорост и заливат пазара. Аз дори мисля да се възползвам от услугите на фотограф за коледната фотосесия. Има ли някой друг, който вече се е докоснал до магията на празника. И идеи за празнуване чакам да видя.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 16:14

На мен ми е все още много рано да мисля за Коледно-Новогодишните празници. По принцип харесвам в последния момент да решавам какво, що. Не мога да рзбера, хората /най-вече чужденците, те така процедират/, които още от сега знаят къде ще прекарат..лятната си отпуска. За мен това крие рискове. Всичко се случва, човек може да се разболее, да изникнат други по-неотложни ангажименти и такааа. А и цените на last minutes са винаги по-добри от тези с резервации от месеци преди това. Това с цените се наблюдаваше лятото и много хора се възмущаваха, че са платили много повече, като са си направили резервации преди време, от офертите които излизаха за без пари направо в същинския летен пик.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 20:12

valiart написа:На мен ми е все още много рано да мисля за Коледно-Новогодишните празници. По принцип харесвам в последния момент да решавам какво, що. Не мога да рзбера, хората /най-вече чужденците, те така процедират/, които още от сега знаят къде ще прекарат..лятната си отпуска. За мен това крие рискове. Всичко се случва, човек може да се разболее, да изникнат други по-неотложни ангажименти и такааа. А и цените на last minutes са винаги по-добри от тези с резервации от месеци преди това. Това с цените се наблюдаваше лятото и много хора се възмущаваха, че са платили много повече, като са си направили резервации преди време, от офертите които излизаха за без пари направо в същинския летен пик.

Когато планираш почивката си по-рано имаш възможност да се съобразиш с времето на хората с които смяташ да ходиш. Ние по принцип сме голяма компания, над 10 души и няма как да решим в последния момент.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 22:30

В такива случаи мисля, че дори е по сложно. Съобразяваш се с много хора и всичко, което казах е по 10. Но след като така процедирате, вие си знаете, поемате си рисковете.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот radowen » 21 Ное 2011, 12:15

А мислите ли вече за коледните подаръци за семейството? Нека споделим идеи:) Аз все още не съм решила какво да подари Дядо Коледа на малчугана ни, но навярно ще пишем писма до белобрадия старец с желания...:) И за таткото все още мисля с какво да го изненадам!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот qproin » 23 Ное 2011, 16:28

radowen написа:А мислите ли вече за коледните подаръци за семейството? Нека споделим идеи:) Аз все още не съм решила какво да подари Дядо Коледа на малчугана ни, но навярно ще пишем писма до белобрадия старец с желания...:) И за таткото все още мисля с какво да го изненадам!

Аз подарък ще правя само за детето ми и децата на роднините ми, които изобщо не са малко. Мисля основно да избирам играчки защото все пак е Коледа и нека се радват децата.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот valiart » 23 Ное 2011, 18:39

qproin написа:
radowen написа:А мислите ли вече за коледните подаръци за семейството? Нека споделим идеи:) Аз все още не съм решила какво да подари Дядо Коледа на малчугана ни, но навярно ще пишем писма до белобрадия старец с желания...:) И за таткото все още мисля с какво да го изненадам!

Аз подарък ще правя само за детето ми и децата на роднините ми, които изобщо не са малко. Мисля основно да избирам играчки защото все пак е Коледа и нека се радват децата.


А аз на всички ще направя подарък, може да е нещо малко, но всички са си засужили ;) :D
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот radowen » 24 Ное 2011, 11:44

А за тези , които ще правт коледнбаница с късмети - първо изтегли своя късмет от виртуалната баница, а после може да взаиме идейки за късметчета:)
http://www.banici.net/
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот valiart » 24 Ное 2011, 14:07

Хи хи, късмета ми от виртуалната баницата беше уникален - ИМА ИСТИНА!:)))
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Готови ли сте за Коледните празници?

Мнениеот pasta » 14 Дек 2011, 14:47

Ех, парите ми се паднаха на мен от баницата, ха дано че наистина имам нужда, ще тичам да пускам тото :). Иначе за празниците вече се усеща коледното настроение, купила съм подаръци на семейството вече и нямам търпение да ги зарадвам :).
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron