Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот веселказасмяна » 02 Фев 2017, 18:03

Мили дами, моля за помощ! Моля, дайте ми някакви съвети какво не трябва в никакъв случай да правя с и на своите вежди и съответно какво трябва! С моите така и не можем да се спогодим. Или прекалено тънки ги правя, или едната е по-различна от другата, или не ги започвам от правилното място. А как да определя кое е подходящото за моето лице? Понякога си мисля, че съм с две леви ръце в това отношение. Толкова ли не мога да се справя, че трябва козметичката да оправя неразбориите ми по лицето!? Какви са тънкостите да си оформим перфектни вежди? Освен скубането трябва ли да се полагат за тях някакви грижи?
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот fairy » 02 Фев 2017, 23:35

И на мен ми е трудно да постигна напълно идеален вид. :smile: Гледам да не правя прекалено голямо разстоянието между веждите и да не ги изтънявам. Това с изтъняването хич не го харесвам и много ми е грозно като го видя. А вярно ли е, че не трябва да се мажат веждите с крем?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот отчаяна » 03 Фев 2017, 09:31

Аз съм забелязала, че всеки ден като все ги оформям и премахвам по някое косъмче, което не трябва да е там според мен, се увличам и май скубя и каквото не трябва и им развалям формата :smile: .
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот Mon_ton » 03 Фев 2017, 10:08

Аз не правя нищо с веждите си, скубя по 2-3 косъма на вежда. Според мен най-важното е, когато се скубят веждите е да се следва естествената форма. Никога не съм си мазала веждите с крем, за да ги оскубя и подобни неща. Когато си мажа лицето може да има по веждите крем, но не съм много сигурна дори.
какво толкова ти пречи да ходиш на козметичка, да ти ги оформи, а ти после да ги поддържаш, ако не ги оставяш много да пораснат, лесно ще скубеш късите косъмчета и ще поддържаш формата.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот Petq.pet » 03 Фев 2017, 10:12

За такова нещо мисля, че трябва да се отиде при козметичка, защото тя може обективно да прецени каква форма на веждите ти отива на лицето, как да ги оформи. Защото колкото и да сме добри, нашият поглед не може да види от всички ъгли веждите ни. Пък като ги оформи козметичката, после е лесно да се следва линията :smile: и да се поддържа.
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот Pipilota » 03 Фев 2017, 10:29

Petq.pet написа:За такова нещо мисля, че трябва да се отиде при козметичка, защото тя може обективно да прецени каква форма на веждите ти отива на лицето, как да ги оформи. Защото колкото и да сме добри, нашият поглед не може да види от всички ъгли веждите ни. Пък като ги оформи козметичката, после е лесно да се следва линията :smile: и да се поддържа.

Не съм много съгласна, веднъж съм ходила на козметичка да ми оформи веждите и ме беше оскубала думи нямам, почти не ми бяха останали косми по веждите. :lol: Така че най-добре човек сам да си ги направи така, както му харесват, а вече ако нещо не се получи, може да потърси помощ, но с уговорката без да се правят големи промени. Например сега са модерни тези остри вежди и изключително грозни, ако отида на козметичка, може би и мен ще ме направи като от Планета Пайнер..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот mamina » 03 Фев 2017, 11:49

И козметичката трябва да е на ниво, определено :smile: . Аз не съм ползвала такива услуги, защото мисля, че са излишни пари. Някои приятелки по-добре се справят от професионалистките :mrgreen: . Не знам дали сега е на мода да се правят чупки на веждите, но трябва да се внимава да не се постигне постоянния вид на учудване на лицето.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот Lollipop » 03 Фев 2017, 12:18

За тънкости не знам, аз също следвам линията на собствените ми вежди, а излишното, което стърчи над това, което изглежда добре отскубвам. Не ми се е случвало веждите ми да станат различни. :roll: Не харесвам веждите направени при козметик, защото наистина са еднотипни и сякаш без значение каква ти е формата на веждата в действителност, там да е оскубано както е модерно, другото как да е. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот S_Milenska » 03 Фев 2017, 14:53

Не съм се замисляла какви са точно начините да се оформят веждите, най-добре е да се следва естествената форма, жените с по-дебели вежди имат голяма свобода, защото могат повече да променят формата на веждите и така цялото си лице.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви са тънкостите, за да имаме перфектно оформени вежди?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 09 Фев 2017, 14:35

Когато се уцели точната мярка, резултатът е перфектен, но когато си направиш вежди, които харесваш, но не отиват на лицето ти и формата му, тогава не е добър. А ние не се съобразяваме много с тези неща, ако ги налучкаме, добре.
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта