От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Фев 2017, 13:40

Ако има загрубявания, може да се изтъркат по начините, които сте казали, но най-важното е да се поддържат в добро състояние, заздравяващите мазила ще помогнат, като цяло витамини през зимата, най-малкото това ще помогне да се предпазите от афти и стрескавици, които могат да разрушат хубавия вид на устните. ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот Petq.pet » 09 Фев 2017, 14:13

И на устните може да се направи маска :smile: . Аз съм ги мазала с мед, а втората е с извара, гъсто мляко и лъжичка портокалов сок, да стане на каша. Но ако имате някакви ранички, по-добре недейте, защото много ще ви щипе. И да не ги изядете :wink: .
Petq.pet
 
Мнения: 59
Регистриран на: 24 Окт 2016, 14:18

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот agro » 09 Фев 2017, 14:22

Neven498 написа:От целувки имат нужда устните :))))


Аз бих добавил и повечко "френска любов" :inlove:
agro
 
Мнения: 39
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 14:05

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот Snejna » 09 Фев 2017, 15:21

Petq.pet написа:И на устните може да се направи маска :smile: . Аз съм ги мазала с мед, а втората е с извара, гъсто мляко и лъжичка портокалов сок, да стане на каша. Но ако имате някакви ранички, по-добре недейте, защото много ще ви щипе. И да не ги изядете :wink: .

Колко време се стои с маските? Те не се ли разтичат много бързо?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот Rali_hr » 13 Фев 2017, 15:01

и аз съм от мързеливите, устните ги мажа само с балсам, правя си дори сама, само с кокосово масло и пчелен восън, ако се сложи малко витамин Е ще стане перфектно.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот renetka » 13 Фев 2017, 18:28

Rali_hr не е ли по-лесно да си купиш готов, има толкова много с натурални съставки.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот zheleva212 » 13 Фев 2017, 23:14

Snejna написа:
Petq.pet написа:И на устните може да се направи маска :smile: . Аз съм ги мазала с мед, а втората е с извара, гъсто мляко и лъжичка портокалов сок, да стане на каша. Но ако имате някакви ранички, по-добре недейте, защото много ще ви щипе. И да не ги изядете :wink: .

Колко време се стои с маските? Те не се ли разтичат много бързо?


Предполагам, че за 5-10 минути няма да стане нещо фатално и да почне да капе и тече :smile: . Аз се чудя колко пъти в седмицата се прави маската. Много ми е приятно устните ми да са меки и без кожички.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот Tinki » 30 Мар 2017, 12:16

Моля за помощ и съвет! Видях се в чудо! Шеговито бях написала по-горе, че устните имат нужда от целувки, обаче напоследък умората ми идва в повече, начина на живот, който водя, а и с възрастта се променям. Онзи ден мъжът ми понечи да ме целуне и с неговия орлов поглед му направи впечатление, че долната ми устна е поувиснала. Това доста ме комплексира и сега се обсебих по тази тема да търся решение. Мисля, да си подмладя устата, колкото и странно да прозвучи на някои хора, но видях, че се правят такива процедури. Някой подлагал ли се е на подобна процедура и има ли някакъв риск да заприличам на грозно плашило? Има ли и какви са страничните ефекти?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: От какво имат нужда устните ни, освен от мазане с балсам?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Май 2017, 11:52

Tinki написа:Моля за помощ и съвет! Видях се в чудо! Шеговито бях написала по-горе, че устните имат нужда от целувки, обаче напоследък умората ми идва в повече, начина на живот, който водя, а и с възрастта се променям. Онзи ден мъжът ми понечи да ме целуне и с неговия орлов поглед му направи впечатление, че долната ми устна е поувиснала. Това доста ме комплексира и сега се обсебих по тази тема да търся решение. Мисля, да си подмладя устата, колкото и странно да прозвучи на някои хора, но видях, че се правят такива процедури. Някой подлагал ли се е на подобна процедура и има ли някакъв риск да заприличам на грозно плашило? Има ли и какви са страничните ефекти?

На какъв мъж си попаднала? Как увисва устна, дори не мога да си го представя?! Може би някаква процедура при д-р Каляшева може да те спаси от увисването на устните.. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта