Имате ли тайна лична сметка?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Pipilota » 02 Апр 2017, 08:18

Snejna написа:Ама това звучи ужасно, сякаш нямаш доверие на човека до себе си, когато той разбере, няма ли да се почувства унизен?! Много е грозно това, което казвате с тези частни лични сметки. :!: Не бих си направила такава, независимо в какви отношения съмс мъжа ми!

Ужасно не ужасно, колко семейства се разбиват? И обикновено жените са тези, които получават децата и бонус бесен съпруг, който решава да не си плаща издръжките.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Monika_Spasova » 30 Апр 2017, 09:08

Не е ли това един вид, да премислиш, че няма да се получи и да имаш нещо заделено, ако не стане с половинката, да не си на нула...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Guppy » 21 Юли 2017, 11:13

Аз нямам пари в общата сметка, за тайна лична, кога ще ми остане ред? :lol: Много са ми странни как хорат аимат такива пари, от къде ги вземат? Явно имат достатъчно, че да не усети половинката им липсата.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Pipilota » 25 Юли 2017, 10:45

Никой не мисли за край на брака си, когато има такава сметка, тя може да се използва и за нещо,свързано със семейството, ако собственика на сметката прецени. Ако реша, мога да ползвам парите за скъпа екскурзия в чужбина, която иначе не успяваме да си осигурим.А ако не дай си Боже, се стигне до развод, тези пари ще са от полза. Може и друг сценарий, децата порастват и искат пищна сватба, ето ти пари.:mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот kalina_216 » 25 Юли 2017, 14:31

Може и не е лошо да си имат рхората някаква допълнителна сметка, защото наистина нищо не се знае никога. Трудно е човек да живее с мисълта, че може да се раздели с половинката си, но истината е, че не сме застраховани.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот S_Milenska » 25 Юли 2017, 15:07

Да имаш пари не е лошо в трудни ситуации, но си е и измама за съпруга.... да имаш такава голяма тайна, която всеки месец се увеличава с цел да имаш пари при развод... обидно е.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Kaya » 31 Юли 2017, 14:44

Сигурно,ако всики получават достатъчно пари няма да си личи, ако се скрива по някой лев, но в повечето случаи ми се струва повече от невъзможно това да се скриват и заделят пари, освен вече, ако не знаете по колко получава половинката ви и това дава възможнст да се заделят там 100 елва на месец. Ако аз отделя 100 лева от сметката си мъжът ми веднага ще усети.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Локумът » 03 Авг 2017, 10:42

Никога нищо не се знае, и да не е тайна сметката, добре е да има едни пари, за които почти никой не подозира. Трябва да се заделят пари за в различни сметки, да има, че нищо не се знае в тоя живот.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Lili_pili » 10 Окт 2017, 12:14

Ако мога да си сксрия от мен самата ще съм много доволна. :lol: Но не става. Много харча, ас еопитвам да спестя за кола, изобщо не ми се получава. Имам познати, които изкарват месеца с толкова малко пари, а аз изобщо не се справям...
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Имате ли тайна лична сметка?

Мнениеот Роуз » 05 Дек 2018, 16:40

Не, и мисля че не е ок. В смисъл че все едно хората си нямат доверие. Няма лошо всеки да има лични средства, защо това трябва да е тайно :scratchheadblue:
Роуз
 
Мнения: 136
Регистриран на: 08 Ное 2018, 10:10

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта