Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Lili_pili » 10 Фев 2017, 13:29

Никой не кара никой на сила, цените са нормални, вярно че не всеки може да ги отдели, но има фото студиа, където те снимат на зелен екран и те пращат на Малдивите.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Pipilota » 10 Фев 2017, 15:50

Кожудерски ми се виждат малко, особено че, повечето от тези 10 кадъра са еднообразни, то за 10 снимки нито си струва да се подменят декори, нито да се преобличат децата... и стават 10 еднакви кадъра.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот dessiblond » 13 Фев 2017, 15:32

За толкова пари поне разнообразие на декорите могат да предложат, за какво ми е на мен един и същ кадър или една и съща тема. Иначе качеството е хубаво, няма спор.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Elica » 13 Фев 2017, 16:49

dessiblond написа:За толкова пари поне разнообразие на декорите могат да предложат, за какво ми е на мен един и същ кадър или една и съща тема. Иначе качеството е хубаво, няма спор.

Те предлагат, въпросът е колко от тези снимки ще ти харесат, че да подбереш само 10 от тях, понед а даваха всички кадри. .
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Фев 2017, 17:08

Pipilota написа:Кожудерски ми се виждат малко, особено че, повечето от тези 10 кадъра са еднообразни, то за 10 снимки нито си струва да се подменят декори, нито да се преобличат децата... и стават 10 еднакви кадъра.

Ще избереш да не са еднообразни, може да се преоблечете и да се снимате пак. На мен обаче нещо, което не ми харесва е, че някои имат определено време - 20-30 минути за фотосесията и край, довиждане. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Fancy » 14 Фев 2017, 11:25

Ако си с деца, едва ли можеш да им задържиш вниманието за по-дълго. На мен ми се струва прилично това време, за половин час ако фотографът е добър, може да станат хубави снимки.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот dinkog » 14 Фев 2017, 12:15

Fancy написа:Ако си с деца, едва ли можеш да им задържиш вниманието за по-дълго. На мен ми се струва прилично това време, за половин час ако фотографът е добър, може да станат хубави снимки.

Кога ще се сменят декорите, кога детето ще се преоблече, че да влезе в 20 минути? то има само 15 минути да се моли да стои мирно и да погледне към камерата.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот viking » 15 Фев 2017, 14:24

С бебетата е доста сложно, но и фотографът едва ли може да отдели 2 часа само на един клиент. С по-големите деца е друго.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот S_Milenska » 15 Фев 2017, 17:03

viking написа:С бебетата е доста сложно, но и фотографът едва ли може да отдели 2 часа само на един клиент. С по-големите деца е друго.

За тея пари 60 лева за 30 минути, защо да не отдели на децата поне 1 час, в които те да могат спокойно да бъдат снимани?! 30 минути е смешно кратко време.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Rali_hr » 16 Фев 2017, 10:41

Ми някои фотографи се приемат много на сериозно, вярно, че творчество, вярно, че е някакъв вид интелектуален труд, нооооооо прекаляват с желанието на родителите да имат хубави снимки на децата си.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта