Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Pipilota » 20 Фев 2017, 14:36

Rali_hr написа:Ми някои фотографи се приемат много на сериозно, вярно, че творчество, вярно, че е някакъв вид интелектуален труд, нооооооо прекаляват с желанието на родителите да имат хубави снимки на децата си.

Просто всички ламтят за пари, това е истината, всеки гледа как да изкяри все повече пари.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Snejna » 22 Фев 2017, 17:07

Цените във всеки град са еднакави и човек иска не иска ас есъобразява, но има поне фотографи, които дават всички снимки :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот roksana » 01 Мар 2017, 00:24

Ползват ли се още тези услуги? На мен от години не ми се е налагало да стъпвам при фотограф. Нямам представа как вървят цените.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот dinkog » 19 Май 2017, 15:05

roksana написа:Ползват ли се още тези услуги? На мен от години не ми се е налагало да стъпвам при фотограф. Нямам представа как вървят цените.

Ползват се и сега е много актуално, всички правят луди фотосесии във всеки сезон и плащат стабилни пари.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот _Лилия_ » 21 Ное 2018, 10:54

Като цяло това е скъпа услуга, но нямам нищо против да дам дадена сума, стига да получа качествена услуга и един различен поглед.
Разбирам защо фотографията е скъпо удоволствие, в крайна сметка не е и задължително да се ползват услугите на професионален фотограф.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Ivi&Sasho » 01 Мар 2019, 17:40

Вече е много модерно да си фотограф. Фотографи станаха хора, изкарали курс от 2-3 месеца. И се мъчат да работят на цени като на истински фотограф, който има дългогодишен опит. В нашия град като цяло са уеднаквени, не много ниски цените. Много уважавам тези, които вкарват артистизъм в снимките си. Но не са много като тях.
Ivi&Sasho
 
Мнения: 48
Регистриран на: 20 Фев 2019, 13:06

Re: Как ви се струват цените на фотографските услуги във вашия град?

Мнениеот Dalia » 01 Мар 2019, 18:47

Доста скъпичка услуга, но няма вариант, доверяваме им се. Аз личнио съм си харесала само една фотографка и само при нея си ходим. Снимките ни са уникални и си струват паричките. А и са запечатани в тях най-хубавите ни спомени, така че се снимаме на воля.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта