Проблем с фарингит

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Проблем с фарингит

Мнениеот ivelina.lambreva » 12 Фев 2017, 10:34

Здравейте, от 1 месец се възстановявам от грипа, изкарах бронхит но гърлото още е зачервено,личния лекар каза че е хронично възпаление. Бях на антибиотик 5дена.
Сега не знам дали е от гърлото, но от една седмица имам неприятен сладък вкус в устата и не може да изчезне. Още със ставането забелязвам и че езикът ми е обложен покрит с бяло..
Наистина не знам къде да потърся съвет, лекарката ми казва че е от лекаства, но аз спрях да ги пия отдавна. Опасявам се че може да е бактериална инфекция или микозни гъбички, но не мога да си поставям диагноза сама. Дадох кръв за проверка на кръвна захар, но всичко е в норма.
Според вас има ли нужда от унг спецеалист? Не знам от какво може да е причинено.
Ще се радвам да получа съвет или мнение.
Благодаря.
ivelina.lambreva

Re: Проблем с фарингит

Мнениеот dinkog » 12 Фев 2017, 10:37

Мини УНГ след като толкова те притеснява, не знам с кръвни изследвания дали могат да се докажат гъбички, много се съмнявам, по-скоро трябва проба, която в твоя случай ще е от устата/гърлото.
Аватар
dinkog

Мнениеот i5roff » 12 Фев 2017, 21:23

Привет,
ти не си ли чувала за пчелни продукти ?
i5roff

Мнениеот ivelina.lambreva » 12 Фев 2017, 23:31

Ами принципно бях пробвала с едни пастили с прополис без особен резултат.(пропс)
Може да помисля за нещо друго.
ivelina.lambreva

Мнениеот lussy » 08 Фев 2018, 13:32

Аз бих минала през специалист УНГ, пък после той като каже какво е положението, ще се действа. От лекарствата предимно горчив или метален вкус се получава в устата. Не се бави много според мен и отиди.
lussy

Мнениеот FramarAdmin1 » 21 Дек 2018, 12:02

Въпроси и мнения по темата може да оставите в Ангина, фарингит и ларингит - мнения и въпроси
Администратор на forum.framar.bg
При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт.
Аватар
FramarAdmin1

Назад към Архив