Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот sofi_black » 14 Фев 2017, 10:15

Тя ако има такива мисли, дори и да е в друга стая брат й, пак може да е на тази вълна и де се дразнят. По-добре иди на психолог.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот rozata » 14 Фев 2017, 12:19

zheleva212 написа:Разбира се, че е до теб и ще е до теб в трудни моменти, нали ти е брат. Но как си представяш изобщо оттук нататък да продължаваш? И ти самата си наясно, че нещата не са нормални. На колко години си?


Нямам планове, как да продължа оттук нататък. Може би трябва да се отдам на щастието пък каквото ще да става. Аз съм на 17.
rozata
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Фев 2017, 15:11

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот dinkog » 14 Фев 2017, 12:22

sofi_black написа:Тя ако има такива мисли, дори и да е в друга стая брат й, пак може да е на тази вълна и де се дразнят. По-добре иди на психолог.

Мислиш ли, че семейство, което слага тийнейджъри в една стая да се прегръщат, би се съгласило да ходят на психолог? Първо, за да тръгне едно дете на психолог, трябва да има съгласието на родителите си, не може самосиндикално да отиде, а и някой трябва да го плаща тва нещо. :)) Родителите са сбъркани в цялата ситуация, знаеш, че ги тресат хормоните, оставили ги да се натискат в едно легло. И кви са тея роднини на гости толкова време?!
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Viktor_11 » 14 Фев 2017, 13:07

Как ще спиш с брат си, вие сте луди. Вземи да се разкараш в друга стая, щом ти си го мислиш и той си го мисли... после да не ревеш, че те е оправил
Viktor_11
 
Мнения: 17
Регистриран на: 14 Фев 2017, 12:28

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот annydance » 14 Фев 2017, 13:20

rozata написа:
zheleva212 написа:Разбира се, че е до теб и ще е до теб в трудни моменти, нали ти е брат. Но как си представяш изобщо оттук нататък да продължаваш? И ти самата си наясно, че нещата не са нормални. На колко години си?


Нямам планове, как да продължа оттук нататък. Може би трябва да се отдам на щастието пък каквото ще да става. Аз съм на 17.


Заблуждаваш се, че това е щастие. Нямаш представа до какво може да доведе това нещо. Говорила ли си с брат ти на тази тема? Той какво мисли за ситуацията?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Guppy » 14 Фев 2017, 13:36

За какво щастие говориш?! Това е неестествено и ненормално, каква връзка може да имаш, помисли реално и адекватно. Ще бъдеш с брат си година две три, примерно, един ден ще имате деца и ще си бъдете бивши, ако имате щастието да имате деца от други хора.... вместо да запазите връзката си ще я разрушите. А ако вземеш и забременеееш сещаш ли се какво дете ще излезе накрая от брат и сестра? Мисли се за тея неща... а брат ти на колко години е?!
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот vanusha » 14 Фев 2017, 14:04

Отдай се на щастието, ако мислиш, че е нормално това щастие и на мен ми е интересн, брат ти на колко години е, след като ти си на 17?
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот rozata » 14 Фев 2017, 14:04

annydance написа:
rozata написа:
zheleva212 написа:Разбира се, че е до теб и ще е до теб в трудни моменти, нали ти е брат. Но как си представяш изобщо оттук нататък да продължаваш? И ти самата си наясно, че нещата не са нормални. На колко години си?


Нямам планове, как да продължа оттук нататък. Може би трябва да се отдам на щастието пък каквото ще да става. Аз съм на 17.


Заблуждаваш се, че това е щастие. Нямаш представа до какво може да доведе това нещо. Говорила ли си с брат ти на тази тема? Той какво мисли за ситуацията?


Не сме говори на тази тема.
rozata
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Фев 2017, 15:11

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот rozata » 14 Фев 2017, 14:06

vanusha написа:Отдай се на щастието, ако мислиш, че е нормално това щастие и на мен ми е интересн, брат ти на колко години е, след като ти си на 17?


Той е на 19.
rozata
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Фев 2017, 15:11

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот rozata » 14 Фев 2017, 14:11

Guppy написа:За какво щастие говориш?! Това е неестествено и ненормално, каква връзка може да имаш, помисли реално и адекватно. Ще бъдеш с брат си година две три, примерно, един ден ще имате деца и ще си бъдете бивши, ако имате щастието да имате деца от други хора.... вместо да запазите връзката си ще я разрушите. А ако вземеш и забременеееш сещаш ли се какво дете ще излезе накрая от брат и сестра? Мисли се за тея неща... а брат ти на колко години е?!


Вярвам че любовта е за цял живот и че ако обичаш някого няма, как да го зарежеш заради друг. За деца ми е рано да мисля.
На 19.
rozata
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Фев 2017, 15:11

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron