Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот MGB » 14 Фев 2017, 14:46

Той е пълнолетен и като нищо може да влезе в затвора за такова нещо.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот ramimni » 15 Фев 2017, 11:00

Това шега ли е? Не може на родителите да не е минала мисъл какво означава 17- и 19-годишни "деца" да спят заедно.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Mon_ton » 15 Фев 2017, 14:44

rozata написа:Вярвам че любовта е за цял живот и че ако обичаш някого няма, как да го зарежеш заради друг. За деца ми е рано да мисля.
На 19.

Чакай сега, каква любов за цял живот... става въпрос за брат ти и за бъдещето ти. Той ако те осемени ще те питам за какви деца ти е рано да мислиш, я се осъзнай, това е брат ти, не е някое гадже .Ако беше приятел, щях лично аз да те посъветвам да действаш, но това е брат ти, за любов не може да става въпрос.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Yunona » 15 Фев 2017, 15:07

ramimni написа:Това шега ли е? Не може на родителите да не е минала мисъл какво означава 17- и 19-годишни "деца" да спят заедно.


И аз се чудя... Надявам се да е шега. Не е възможно нормални родители да допускат подобно нещо.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Malina » 15 Фев 2017, 15:10

За мен няма оправдание, не искам да го казвам, но ми се струва, че тези хора са от малцинството, само там си предсатвям пълна къща с роднини и големи деца, спящи на едно легло.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот S_Milenska » 15 Фев 2017, 16:56

Malina написа:За мен няма оправдание, не искам да го казвам, но ми се струва, че тези хора са от малцинството, само там си предсатвям пълна къща с роднини и големи деца, спящи на едно легло.

И аз си помислих, като прочетох, че цялата къща е пълна с роднини,какви са тея роднини, които стоят толкова авреме, че работата е станала за секс?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Malina » 17 Май 2017, 10:14

S_Milenska написа:
Malina написа:За мен няма оправдание, не искам да го казвам, но ми се струва, че тези хора са от малцинството, само там си предсатвям пълна къща с роднини и големи деца, спящи на едно легло.

И аз си помислих, като прочетох, че цялата къща е пълна с роднини,какви са тея роднини, които стоят толкова авреме, че работата е станала за секс?

Тоталко сбъркани представи за света, за това, кое е редно и правилно и кое не. после ще си народят деца от братя и сестри и даже няма да се вайкат, че децата им са с увреждания.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот miron » 17 Май 2017, 11:43

Четете книги, те помагат срещу помисли, ама да не вземете да четете 50 нюанса сиво. Нещо по-обикновено чети и отегчително.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот skyfly » 04 Авг 2017, 11:26

Вашите не са наред, дави съберат големи хора да спите на едно легло и то продължително време, това мога да кажа...
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Дек 2017, 12:57

Подобно държание, аз лично не виждам как може да се случи в нормално семейство. А особено, че тук говорим за роднини на гости, колко време ще стоят тея гости, вече седмици наред.. поне да имаха ума да ги разделят на мъже и на жени. Ама се съмнявам, че се говори за някой определен хора, при които размножаването на е напърво място, а мисленето- по-назад.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта