Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот rozata » 13 Фев 2017, 15:24

Аз съм момиче, което дели една стая и едно легло с брат си. Леглото е голямо и може и двамата да спим без да се докосваме, но е студено и замръзваме и затова спим опрени един до друг и той ме гушка с ръце. Аз го помолих, защото знам, че така е по-топло и студа не се усеща отколкото ако спим - той на едната страна а аз на другата. Аз спя с нощница и понякога усещам твърдия му член и ми харесва това усещане въпреки, че съм с нощница. Искам да правим секс, но разбрах, че не е редно да се прави между брат и сестра. Сега незнам, как да разкарам тези сексуални мисли от главата ми.
rozata
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Фев 2017, 15:11

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Mon_ton » 13 Фев 2017, 15:32

Оф Боже.... колко трябва да сте извратено ненормални, да се притискате с брат ти и да се гушкате... нормални ли сте? Какви мисли да разкараш, просто спи на друго място, на дивана в хола спи, ако трябва. ...
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот red_eyes » 13 Фев 2017, 15:39

Вашите как са ви оставили да спите в едно легло :shock: ? И аз съм спала в една стая с брат ми, но такива мисли не съм имала. Физиологията няма как да се контролира, но поне можете да предотвратите всякакви такива работи като не се натискате нощем. Нямате ли други стаи, в които да се преместиш ти или той?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот rozata » 13 Фев 2017, 15:50

red_eyes написа:Вашите как са ви оставили да спите в едно легло :shock: ? И аз съм спала в една стая с брат ми, но такива мисли не съм имала. Физиологията няма как да се контролира, но поне можете да предотвратите всякакви такива работи като не се натискате нощем. Нямате ли други стаи, в които да се преместиш ти или той?


Другите стаи са заети от роднини.
rozata
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Фев 2017, 15:11

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Mon_ton » 13 Фев 2017, 16:21

Какви роднини може да има из вас, ако това е временно, то вече е време да си ходят. А ти си разбрала, че това не е редно (разбирай ме, това се знае по прицнип, не се разбира.... както и с трети братовчеди не може)....
Толкова ли няма роднини жени, с които да спиш.... :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Elica » 13 Фев 2017, 16:38

Поне пък престанете да се прегръщате, кажи на вашите, че не ви е удобно да спите заедно и да спиш с майка си, той с баща ти, толкова ли е трудно?!! Някои семейства разделят децата си, когато пораснат, вашите в едно легло ви сложили... някои неща са си природа, без значение брат, сестра. :banghead:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Nightmare » 13 Фев 2017, 16:46

rozata написа:
red_eyes написа:Вашите как са ви оставили да спите в едно легло :shock: ? И аз съм спала в една стая с брат ми, но такива мисли не съм имала. Физиологията няма как да се контролира, но поне можете да предотвратите всякакви такива работи като не се натискате нощем. Нямате ли други стаи, в които да се преместиш ти или той?


Другите стаи са заети от роднини.


Ти разглеждаш брат си като сексуален обект ли? Предполагам, че не си много ок с тия мисли и желания, затова вземи мерки, отдавна са минали времената, когато роднини са се чифтосвали.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот rozata » 13 Фев 2017, 17:12

Nightmare написа:
rozata написа:
red_eyes написа:Вашите как са ви оставили да спите в едно легло :shock: ? И аз съм спала в една стая с брат ми, но такива мисли не съм имала. Физиологията няма как да се контролира, но поне можете да предотвратите всякакви такива работи като не се натискате нощем. Нямате ли други стаи, в които да се преместиш ти или той?


Другите стаи са заети от роднини.


Ти разглеждаш брат си като сексуален обект ли? Предполагам, че не си много ок с тия мисли и желания, затова вземи мерки, отдавна са минали времената, когато роднини са се чифтосвали.

Брат ми не е сексуален обект въпреки, че имам такива мисли, той е повече от сексуален обект. Не съм повърхностно момиче, което търси само секс. Имам чувства към него и винаги е бил до мен в трудни моменти. Той на всеки осми март ми подарява цвете.
rozata
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Фев 2017, 15:11

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот zheleva212 » 13 Фев 2017, 23:43

Разбира се, че е до теб и ще е до теб в трудни моменти, нали ти е брат. Но как си представяш изобщо оттук нататък да продължаваш? И ти самата си наясно, че нещата не са нормални. На колко години си?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Как да разкарам сексуалните мисли от главата ми?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Фев 2017, 09:52

rozata написа:Брат ми не е сексуален обект въпреки, че имам такива мисли, той е повече от сексуален обект. Не съм повърхностно момиче, което търси само секс. Имам чувства към него и винаги е бил до мен в трудни моменти. Той на всеки осми март ми подарява цвете.

Виж, той ти е брат, това , че е мил с теб, не означава, че трябва да го приемаш като гадже, просто е добре възпитан, може би грешката е на родителите ви, че не са го учили да се биете, като нормалните братя и сестри. :lol:
Намери си друг обект на желанията, сама си наясно, че това е лошо, което си мислиш и искаш.
Просто поговори с майка си и й кажи, че не ти е приятно да спиш с брат си в едно легло, големи сте и се чувстваш некомфортно, да си ходят роднините и си живейте нормално.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта