Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Мнениеот S_Milenska » 15 Фев 2017, 16:14

Напоследък се чувствам много претоварена, все ми се случват някакви неща на работа, постоянно мисля за нея, а и не само, ангажимента с дъщеря ми в пубертета, нови колеги, новото място, новата къща, новия начин на живот и всичко ме напряга адски много. Дори ако изляза на разходка през уикенда, усещам, че мислите ми пак са в ежедневито и дори всъщност уикенд разходките ми са свързани с пазар!
Успявате ли да се справите с ежедневието си и да се отърсвате от него и от ангажиментите си? Просто да си починете, да се рефрешните... :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Мнениеот klara » 15 Фев 2017, 23:40

Имам такива моменти, когато все едно се чувствам притисната от ежедневието си и нещата,които правя всеки ден. Но си казвам, че за момента това се налага да върша и няма как другояче. Две деца, едното още бебе, задължения. Не може вечно да е така :smile: . Вечер преди да си легна съм помолила никой да не ме закача за нищо, поне малко да се почувствам човек.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Мнениеот Rali_hr » 16 Фев 2017, 10:14

Аз успявам през уикендите, седмицата ми е ангажирана напълно, почти всичко се случва под час, единия на танци, другия на плуване, не знам си какво си, уроци допълнителни, ние имаме ангажименти, като цяло сме картинка. :mrgreen:
В крайна сметка ... успявам до колкото е възможно през почивните дни да се откъсна от всичко това, често пътуваме сред природата и се оставяме на нищо правенето. Разглеждаме, смеем се, наистина се откъсваме от това,което ни притеснява, не говорим за работа, за пари, за ежедневни неща, просто живеем.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Мнениеот Lilly_milly » 16 Фев 2017, 10:24

Аз за съжаление май не успявам :sad: , постоянно са в главата ми проблемите от работата, нямам деца, но работата ми е моето дете и все около него се въртя. Не съумявам да отделям време за себе си, да се срещам по-често с приятели и близки. Дано в скоро време го постигна.
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Мнениеот Elica » 20 Фев 2017, 12:50

Засега добре се справям с ежедневието си и бягането от него. Нямам проблеми с това. Дори понякога, в ежедневието си, се чувствам много избягала от него и сякаш не мога да вляза в границите на задълженията ис.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Мнениеот уморена » 23 Фев 2017, 15:52

Аз се научих да плета и това е моето време, в което се откъсвам, просто всяка вечер след като се прибера за 30 минути хващам плетката, после вече правя други неща, така измислям и нещата, които искам да направя, например като някоя екскурзия или нещо подобно.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Успявате ли да се откъснете от ежедневието си?

Мнениеот Nightmare » 01 Мар 2017, 14:08

Гоблените пък на мен ми действат терапевтично :smile: . Преди мислех, че не мога да издържа часове да бода с иглата и ще ме изнервя, но много съм грешала.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron