Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот Guppy » 17 Фев 2017, 11:17

Интересувам се много от Лайфстайла, от живота на звездите, особено от интимния им. Имам си любими холивудски звезди, за които се вълнувам като за близки приятели. Мъжът ми казва, че съм се побъркала и това били тийнейджърски истории. Последно бях бясна на раздялата на Пит и Джоли, а и не само от техните. Вие имате ли си любими звезди и двойки, които харесвате и кои са те? :?: :?: :?:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот vanusha » 17 Фев 2017, 11:25

Никога не съм била голяма фенка, имало е двойки,които харесвам, но не и толкова, че да се притеснявам за тяхната раздяла. По ми е неприятно,когато някой ерген си намери половинка. :lol:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот irka » 17 Фев 2017, 11:35

Повечето обожават само единият от двойката :grin: , рядко и двамата са любимци. Най-много ми е смешно, когато дамите харесват даден актьор или певец и като чуят, че е станал гадже с някоя, все едно им е изневерил и веднага я намразват :smile: . Аз нямам любими нито по единично, нито по двойки.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот valensiq » 17 Фев 2017, 12:41

Никога не съм се захласвала толкова, на мен също ми е било смешно как се възмущават за някоя връзка, сякаш са имали шанс с този актьор и сега видиш ли шансовете им са се изпарили. :lol:
Имам любим актьор, който е Джони Деп,не ми хареса новата му прибързана връзка, но в крайна сметка всеки човек си знае какво иска и какво - не. :)
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот mix_twix » 17 Фев 2017, 13:36

Никога не съм харесвал някой изобщо като актьор и като човек съвместно и да се интересувам какви ги прави у тях си, и са ми странни хора, които се кефят, не че има нещо лошо, всеки има право да харесва и да прави каквото си поиска.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Фев 2017, 15:03

Никога не съм се интересувала. :) (май не попадна на форум да пишеш тая тема хихи)
Не ме интересува любими мои звезди какво правят, за кой са женени, не се интересувам например, от музиката, която харесвам кой как се казва, кога бил роден и подобни неща, мен ме интересува това, което ми доставя на мен удоволствие.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот Guppy » 10 Мар 2017, 17:17

Е, то не че имам шанс да се срещна с тях, но се вълнувам от щастието им и ако някоя не ми харесва не си го крия. :lol:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Имало ли е популярни двойки, които сте обожавали?

Мнениеот Pipilota » 10 Мар 2017, 20:02

като по-малка имах някакви любимци, но чак да съм се интересувакла от живота им не е било, е не съм се радвала, ако са си хвалщали някоя неприятна звезда, но с времето се свиква. хаха :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта