Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Терминатор » 22 Ное 2011, 15:22

Блондинките са красиви само, когато русото е естествен цвят. Изкуственото русо е грозно! Особено, когато е съчетано с черни корени :D
Аватар
Терминатор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2011, 19:10

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот d_2 » 22 Ное 2011, 17:07

Терминатор написа:Блондинките са красиви само, когато русото е естествен цвят. Изкуственото русо е грозно! Особено, когато е съчетано с черни корени :D


Това какво трябва да означава, че блондинките, които не са естествени са грозни? Да живеят брюнетките тогава!!!
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот valiart » 23 Ное 2011, 00:11

Терминатор написа:Блондинките са красиви само, когато русото е естествен цвят. Изкуственото русо е грозно! Особено, когато е съчетано с черни корени :D


ааууу, грозна картинка е това наистина.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Терминатор » 23 Ное 2011, 18:58

d_2 написа: Това какво трябва да означава, че блондинките, които не са естествени са грозни? Да живеят брюнетките тогава!!!


Неее, грозна жена няма :). Просто ми приличат на фолк певици...
Аватар
Терминатор
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2011, 19:10

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот spend » 25 Ное 2011, 14:39

Г-н Терминатор, не знам дали знаете ама има и чернокоси фолк диви, които на всичкото отгоре са доста по-актуални в момента ... :lol: 8-)
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот delinda » 07 Дек 2011, 11:49

Важно е една жена да е интересна и различна. Няма значение от цвета на косата. Аз лично смята, че по-светлите жени са някак по-артистични и повече грабват окото. Има една много хубава мисъл, която ще си позволя да цитирам "Всеки път боядисваме косите си в различен цвят, за да не повтаряме два пъти една и съща грешка".
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Finger » 07 Дек 2011, 12:05

delinda написа:Важно е една жена да е интересна и различна. Няма значение от цвета на косата. Аз лично смята, че по-светлите жени са някак по-артистични и повече грабват окото. Има една много хубава мисъл, която ще си позволя да цитирам "Всеки път боядисваме косите си в различен цвят, за да не повтаряме два пъти една и съща грешка".

хахахах браво ,delinda, много хубаво казано. Обичам предизвикателствата сменяла съм косата си от черна на руса, от руса на червенокоса, случвало ми се е за един месец два пъти да сменям основния цвят. Да си призная обаче честно, не съм забелязала кога ми се лепят повече мъже, когато съм руса, черна или червенокоса. Истината е, че мъжете не си падат по косата, а по жената!
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот ДжЪз » 07 Дек 2011, 15:52

Преди имаше един тъп лаф "Русо гладно нема". Е да, ама не! Има толкова непривлекателни руси жени, които освен да "блъскат" перхидрол по главата, друго не могат и нямат.
15.jpg
Като това например
15.jpg (15.95 KiB) Прегледано 387 пъти


Разбира се има подобни същества и в тъмната гама. :mrgreen:
Аватар
ДжЪз
 
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Дек 2011, 13:35

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот valiart » 09 Дек 2011, 20:07

ДжЪз написа:Преди имаше един тъп лаф "Русо гладно нема". Е да, ама не! Има толкова непривлекателни руси жени, които освен да "блъскат" перхидрол по главата, друго не могат и нямат.
15.jpg


Разбира се има подобни същества и в тъмната гама. :mrgreen:



Лелеее, ужас!!! Тази за страх да я гълташ! Намазала се с перхидрола и се смята за първата красавица. Ха!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот tallia » 18 Яну 2012, 15:36

Като чета какво сте написали ,мога само да допълня „великите мисли” с този бисер: „Вицовете за блондинки са измислени от брюнетките в дългите им самотни нощи”. Ето, пак мисленето е оставено на тъмнокоските;)) Но кой мъж харесва умна жена? Само изключенията, потвърждаващи правилото. Логично е блондинките да се радват на повече внимание от Адамовите наследници. Самостоятелната, интелигентна и с приятно чувство за хумор жена не е сбъднатият сън на мъжката половина от планетата. Необяснимо е защо мъжете не се подвеждат под общия знаменател на брюнети и блондини, но аз категорично отдавам предпочитанията си на тъмните и страстни мъже. И да ви звучи еретично, не мога да сложа една до друга думите „страстен” и „блондин”.
tallia
 
Мнения: 17
Регистриран на: 17 Яну 2012, 17:26

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron