Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Margo » 18 Яну 2012, 16:29

tallia написа:Като чета какво сте написали ,мога само да допълня „великите мисли” с този бисер: „Вицовете за блондинки са измислени от брюнетките в дългите им самотни нощи”. Ето, пак мисленето е оставено на тъмнокоските;)) Но кой мъж харесва умна жена? Само изключенията, потвърждаващи правилото. Логично е блондинките да се радват на повече внимание от Адамовите наследници. Самостоятелната, интелигентна и с приятно чувство за хумор жена не е сбъднатият сън на мъжката половина от планетата. Необяснимо е защо мъжете не се подвеждат под общия знаменател на брюнети и блондини, но аз категорично отдавам предпочитанията си на тъмните и страстни мъже. И да ви звучи еретично, не мога да сложа една до друга думите „страстен” и „блондин”.

Хайде да те оборя :) Първо искам да подчертая, че съм си родена брюнетка. Самотна нощ не съм имала освен, ако това не е било по мое желание. Никога не съм имала проблем с намирането на нови връзки и никога не съм страдала от липса на внимание.Що се отнася до борбата блондинки -брюнетки трябва да знаеш, че работя рамо до рамо с естествена блондинка, която първо, че е умна за 10 и от двата цвята и второ никога не сме се карали за мъже. Просто си ги делим, за нея за тъмните, а за мен блондините. Всичко е въпрос на виждане, усещане и т.н. Що се отнася до страстта на мъжете, ако ти не можеш да я запалиш, какво значение има каква е косата му?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Memento » 18 Яну 2012, 16:34

Чернокосите били по-страстни, русите били много неверни, червенокосите за тях не знам митове понеже като процент са малко може би :) От всекиго според способностите, на всеки му според потребностите :geek:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Margo » 18 Яну 2012, 16:45

Memento написа:Чернокосите били по-страстни, русите били много неверни, червенокосите за тях не знам митове понеже като процент са малко може би :) От всекиго според способностите, на всеки му според потребностите :geek:

Много е субективно, това!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Memento » 19 Яну 2012, 09:32

Margo написа:
Memento написа:Чернокосите били по-страстни, русите били много неверни, червенокосите за тях не знам митове понеже като процент са малко може би :) От всекиго според способностите, на всеки му според потребностите :geek:

Много е субективно, това!


Имено, цялата тази тема е толкова субективна, субективни са и отговорите :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот d_2 » 19 Яну 2012, 11:57

Според мен красивата жена си е красива и руса и чернокоса. За красотата няма критерий цвят на коса и това мисля, че е логично. Относно въпросният казус - какви жени харесват мъжете, моето мнение е, че мъжете харесват красиви жени. Определението "красиви" е достатъчно... ;)
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот tallia » 19 Яну 2012, 16:30

Margo,
Защо от изречението „Вицовете за блондинки са измислени от брюнетките в дългите им самотни нощи” прочете „брюнетките имат дълги самотни нощи”, а пропусна „брюнетките мислят”? Всеки виц, анекдот или както още го наричаме градски фолклор е есенцията на обществената нагласа, а тя е : блондинките не мислят, брюнетките мислят. Ще бъде абсурд, ако решиш, че това е мисъл, която съм родила аз.
Не разбрах мнението ти за това дали мъжете предпочитат умни или интелектуално по-семпли жени.
Да не забравя и страстта у блондините – по-лесно е да събудиш нещо, което спи, отколкото да търсиш нещо, което го няма.
tallia
 
Мнения: 17
Регистриран на: 17 Яну 2012, 17:26

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Memento » 19 Яну 2012, 20:02

Има и нещо друго, човек го привлича нехарактерното, различното и екзотичното. На това се дължи голямото внимание което се отделя на блондинките по нашите ширини. Тука жените са по тъмнички, естествените блондинки са голяма рядкост и нормално българският мъж си пада по руси. На север пък точно обратното там брюнетките са на мода и особено чернокосите страстни южнячки обират точките :) Естествено винаги има изключения от правилото но в голяма степен е точно така :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот ogi-smile » 03 Фев 2012, 16:05

Как да разбере човек какво харесва, като с тия промени на цвета въобще не знаеш коя каква е... Май по друго се харесват не по цвета на косата... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Memento » 03 Фев 2012, 16:11

ogi-smile написа:Как да разбере човек какво харесва, като с тия промени на цвета въобще не знаеш коя каква е... Май по друго се харесват не по цвета на косата... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Абе да ти кажа личи си то личи си , особено изрусеното на някоя по тъмничка, което е стандарта в България :) :) :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот d_2 » 03 Фев 2012, 16:51

Аз мисля, че за мъжете цветът на косата на една жена не е от значение. Когато една жена е красива, тя просто си е красива, без значение дали е блондинка, брюнетка или червенокоса. Може би за нашите географски ширини блондинките са някак по-екзотични, но все пак ... не мисля,че има толкова голямо значение. :)
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта