Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот Hristo » 08 Фев 2012, 15:17

Несъмнено брюнетките са по-красивите жени.:) Няма нищо по яко от жена с естесвено кестенява или черна дълга коса.Това е първото което гледам в жените. :D
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот shhuus » 10 Фев 2012, 09:30

И мен ме е вълнувал този въпрос. "Какъв цвят да се боядисам, че да съм по търсена и интересна сред мъжкото съсловие?"
Даже съм правила свои си проучвания и експерименти.
Оказа се, че най-често на въпроса "Блондинка или брюнетка?" ми се отговаряше с "ДА!"

Бях се боядисала почти руса и имаше ефект, но може би само защото имаше промяна по мен, а не само заради русото :D
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот ПетърВн » 10 Фев 2012, 10:02

Един мъж не основава изборът си на жена само и единствено на един единствен цвят. В избора дали един човек ти харесва или не са включени толкова много разнообразни фактори и качества, че това дали жената е блондинка, брюнетка, червенокоса, синьокоса, зеленокоса няма почти никакво значение. Ние мъжете може да изглеждаме повърхностни, но в критериите ни за това дали една жена е хубава влизат много повече неща.
"Аз отхвърлям вашата реалност и я замествам с моя собствена" - Адам Савидж
ПетърВн
 
Мнения: 44
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:03

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот djelis5 » 10 Фев 2012, 10:19

Тук е важно да се отбележи, че много естествени брюнетки се изрусиха и не е ясно коя каква е точно. За естесвения цвят на косата ли говорим или за боядисания? Дори смея да отбележа , че Мерилин Монро е брюнетка.
Мъжете според мен не гледат цвета на косата. Както се знае ние жените гледаме детайлите, а мъжете цялостната визия.
djelis5
 
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:06

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот shhuus » 10 Фев 2012, 10:19

ПетърВн написа: Ние мъжете може да изглеждаме повърхностни, но в критериите ни за това дали една жена е хубава влизат много повече неща.

Айде, айде... Вие мъжете имате критерии само когато решите да се обвързвате.
Ако сте излезли на по питие с компанията, въобще няма да се замислите дали отговаря на определени качества. Стига да е съгласна да се прибере с вас, значи е идеална :)

А пък ако е синьокоса, със сигурност ще привлече внимание :D
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот ogi-smile » 13 Фев 2012, 12:38

А знаете ли че:
Брюнетките, блондинките и червенокосите страдат от различни заболявания
Шведски учени твърдят, че цветът на кожата, косата и очите е в пряка зависимост със заболяванията. Тези външни характеристики определят и различните черти от характера.Учените провели изследване, в което включили жени с различен цвят на косата, косата и очите. След анализираните резултати, станало ясно, че брюнетките имат по-здрава психика, а блондинките са по-склонни към депресивни състояния. Те проявявали и повече капризи. Червенокосите пък са по-отстъпчиви и уязвими. Те не обичат промените и трудно се адаптират към новата работа, жилище или населено място.
Хората с тъмна коса са предразположени към генетични заболявания, по-често страдат от главоболие и мигрена и по-често заболяват от сърдечно-съдови заболявания. За разлика от тях, блондинките са податливи на гинекологични проблеми и възплания. Те страдат по-често от цистит и имат по-слаба имунна система.Хората с рижава коса са по-застрашени от рак на кожата. Те трябва да обръщат по-голямо внимание на слънцезащитните продукти и да не се излагат на силно слънце. Чувствителната им кожа им създава и други проблеми. През зимата се бели, дехидратира и зачервява.Учените са убедени, че цветът на косата определя дали ще сме здрави и от какви заболявания ще страдаме най-често. Това обаче важи само за естествените блондинки, брюнетки и червенокоси.
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот krasko » 26 Мар 2012, 09:09

Какво значение има цвета на косата или очите, или каквото там се сетите? Вярно е, че външността е тази, която ни привлича първоначално, но след това идват и другите неща. Какво ме топли, че ще е руса със сини очи, ако не може да завърже две изречения като хората.
Но да си кажа откровено аз харесвам по-тъмничките дами - с по-тъмен тен на кожата, кестеняви или черни коси, изобщо в по-топли цветове ;)
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот alexandar82 » 10 Апр 2012, 12:58

Тази дилема май е изкуствено сътворена :mrgreen: Блондинка ли, брюнетка ли - все тая, важното е под косата какво има :lol: То можеш ли да разбереш вече коя мома каква е като повечето са с боядисани коси. За мен няма значение нито цвета на косата, нито на очите - важен е характера ;) Ако една жена ми допадне, то е защото съм успял да говоря с нея по тема, която ме вълнува или защото е успяла да ме разсмее, а не защото е с едикаква си коса.
alexandar82
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:37

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот BRI » 19 Мар 2013, 17:11

Аз харесвам брюнетки. Има хубави блондинки със загадъчно руси коси, но това с изрусената до бяло коса е много тъпо..
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Блондинки или брюнетки харесват мъжете?

Мнениеот spring » 21 Май 2013, 13:07

Кестенявите мацки...:"Жените с дълга кестенява коса привличат най-много мъжете, установи британско изследване"
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта