Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Rali_hr » 22 Фев 2017, 13:48

Аз ще защитя жената, защото нещо там добро ми изниква, че може би не е чак толкова куку, разкажи наистина за тази твоята снаха, това, че не може да пере (в наши дни пералните перат), че не може да готви - може и да готви, но не неща, които ти приемаш за угояванае. А това, че била слаба е абсолютна глупост, вместо да се радваш, че може би някоя жена с по-нормален ген ще влезе във вашето семейство, ти искаш всички да се търкаляте, да сте грозни, отпуснати и изморени, е*аси здравето! :shock: Последното мисля, че не си добре с главата, ама кажи, кажи, прпоблемът е, че не иска да угоява синчето ти ли е?!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот 333miss » 22 Фев 2017, 15:29

Rali_hr написа:Аз ще защитя жената, защото нещо там добро ми изниква, че може би не е чак толкова куку, разкажи наистина за тази твоята снаха, това, че не може да пере (в наши дни пералните перат), че не може да готви - може и да готви, но не неща, които ти приемаш за угояванае. А това, че била слаба е абсолютна глупост, вместо да се радваш, че може би някоя жена с по-нормален ген ще влезе във вашето семейство, ти искаш всички да се търкаляте, да сте грозни, отпуснати и изморени, е*аси здравето! :shock: Последното мисля, че не си добре с главата, ама кажи, кажи, прпоблемът е, че не иска да угоява синчето ти ли е?!


Тя даже не ми казва добър ден. Държи се нуважително. Счупи ми подарения от мъжа ми сервиз с чаши и каза, че е било без да иска и само това. Казах и, че трябва да ги купи, но тя пък нямала пари. Само ме лъже, че няма пари. Пуши цигари в стаята и не излиза на тересата, защото на дивана и е по-удобно. Също, краде и пари от портомонето ми. Разбрах, че ги краде, защото ми липсваха 20 лева. Тя отрече и каза, че съм ги загубила, но аз пари негубя никога.
Няма нищо нормално в това една жена да изглежда слаба, като клечка. Анорексията е заболяване и трябва да се лекува.

Щом ще е със синът ми трябва да му готви, а не само да обикаля молове и козметици. Тя даже е безработна и сънът ми и дава пари.
333miss
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Фев 2017, 16:40

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Rali_hr » 22 Фев 2017, 15:49

на колко години е сина си? Според мен той е сбъркан, и ти да ти кажа честно, какво прави голям мъж с приятелката си у вас? нека се преместят, да си чукат главите..
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот 333miss » 22 Фев 2017, 15:57

Rali_hr написа:на колко години е сина си? Според мен той е сбъркан, и ти да ти кажа честно, какво прави голям мъж с приятелката си у вас? нека се преместят, да си чукат главите..


Той е на 23 години.
333miss
 
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Фев 2017, 16:40

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Фев 2017, 16:08

333miss написа:
Rali_hr написа:на колко години е сина си? Според мен той е сбъркан, и ти да ти кажа честно, какво прави голям мъж с приятелката си у вас? нека се преместят, да си чукат главите..


Той е на 23 години.

И ти си мислиш, че той на 23г. ще си намери жената за цял живот, успокой се, жена ;) Оставиго на мира да си изживее любовта, надали ще остарее с нея, но най-вероятно теб ще те намрази. Имам пример около себе си, една властна майка като теб - тази не харесваше, онази не харесваше, синът й вече е на 37 години без приятелка дори, защото майка му не одобрява никоя. Това ли искаш за момчето си? Да е самотно мамино синче? Остави го на спокойствие, да си живее любовите, за какво готвене и чистене говориш, момичето сигурно е на 20 години.... да не искаш да става домакиня. :roulette:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот magi33 » 22 Фев 2017, 16:44

Честно ли да ви отговоря? Вие сигурно имате основание, но дайте шанс на това момиче. Опознайте го. По-важно е да е умна и възпитана, да ви уважава. Аз когато се омъжих не умеех много неща, но неволята ме научи. Когато човек е млад и необвързан, не знае какво е да носи отговорност за семейство. Щом синът ви е харесал слаба жена, то той не харесва дебеланите. Няма шанс да ги хареса. Ако не приемете този факт вие и той ще сте нещастни, защото ще сте в конфликт.
magi33
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Дек 2011, 12:55

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Snejna » 22 Фев 2017, 17:02

Според мен тая тема е голяма шега. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот дид.динева » 22 Фев 2017, 20:19

И какво като е слаба? Това не я прави по лоша от вас дебелите. Спрете да се месите и оставете синът си да реши. А това че не може да готви и какво от това ще се научи. А вие просто сте мног злобна жена и завиждате че момичето изглежда добре.
дид.динева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Фев 2017, 20:16

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот silver933 » 23 Фев 2017, 10:35

Защо така се побъркват тея хора :lol:
На 20 години какво очакваш от момичето, да ти слугува ли, остави ги на мира и вземи помисли колко сте откачени, че 23 годишния ти син още да бъде дундуркан от майка си.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Разкарване на приятелката на синът ми - пишете ми, как да я махна от живота му

Мнениеот Andrey » 23 Фев 2017, 11:13

С това мислене много майки си останаха без синове, моята например, още не си е виждала внука, приказва глупости, трови ми живота от много грижи, според нея нито една моя приятелка не ставаше за нищо. Ето, сега имам син почти на една година, гаджето ми е страхотно :mrgreen: Научи се и да пере и да готви, до колкото може, не сме останали гладни, в началото все нещо й имаше, ама не можела бюджета да оправи, ама пари нямала, вземала от моите не знам си какво. И теб това те чака, лелче.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта