Първата среща - за мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Silvi » 07 Фев 2012, 16:44

Случвало на първа среща да се притеснявате толкова много, че да загубите ума и дума? Искате да споделите всичко на жената пред вас, но като, че ли нещо е стиснало гърлото ви и не можете да изречете нито дума или просто не знаете как и за какво да говорите. Аз ви предлагам няколко теми, които биха направили вечерта ви страхотна.

Разбира се на първо място поставяме интересите и хобитата

Колкото и изтъркано да ви звучи, това е начин да се опознаете. Говорете за спорт, за това с какво се занимавате в свободното си време, как прекарвате времето си с приятели, колекционирате ли нещо. Колкото и скучно да ви звучи това, споделяйки подобни неща за себе си, ще дадете възможност на събеседника ви да научи малко повече за вас, а и вие за него откривайки ваши общи интереси.

Не бива да пропускаме темите за Филми и музика

За тази тема се подгответе предварително, прегледайте новите филми по кината, бъдете в крак със съвременната музика. Това е темата, която ви дава най-голямо поле на изява. Можете дори да си позволите да влезете в приятен спор за режисьори, актьори, певци, банди, качества и умения пред камера и микрофон. Нищо не се знае – може съвсем скоро да се появите двамата заедно на някоя кинопрожекция или концерт. Билетите, естествено са били закупени от него, след като е разбрал, че си падате по едни и същи неща.

Любовта минавала през стомаха, за това говорете си за Храна

Лично аз да си призная, тази тема ми е хем интересна хем леко скучна. Аз лично харесвам добрата кухня, но що се отнася до здравословно хранене, диети и режими най-вероятно ще се отегча. Това разбира се е мое мнение, при вас пък може да се получи.

Близки приятели- само искам да вметна, че това не означава, че трябва да клюкарствате.

Това е темата, която ще ви открие дали имате общи близки и приятели - разкажете си някаква смешна или тъжна случка, като няма как да не прикрепите и някои от близките си приятели, тъй като те неминуемо са присъствали в тях. Така от приказка на приказка ще си разкриете интересни пиянски истории, които понякога са много забавни.

Семейство

Тази тема не ми се струва много подходяща, но все пак можете да се опитате да разберете малко повече за семейството му, родителите, братя и сестри.С това с какво се занимават членовете на семейството и т.н. Това е информация, която ще бъде от полза за да ви даде ясна представа що за човек е. Освен това темата е безобидна и не съществува никакъв шанс да сбъркате.

Кариера и професионално развитие

Още един безобиден топик за разговор – какви интереси има по отношение на кариерата, какво образование е завършил, как това ще му помогне за постигане на целите и т.н. Това е и начин да разберете дали е организиран, подреден и има ли стимули в живота и на работното място, които го карат да търси развитие, или всъщност тъпчи на едно място.

Домашни любимци

Всички жени обичат малки, пухкави и любвеобилни същества. Тази тема ще е едновременно интересна за вас, а и ще научите дали той обича домашни любимци. Може пък да се окаже, че в дома му има някое топчесто, пухкаво същество. А може пък и някой път да го видите…

Пътуване, любими места

Чудесна тема да си помечтаете или да извикате стари спомени – и за двамата. Ще ви накара да си припомните къде сте били и с какво ви е пленило дадено място, забележителност или град. А и също кои са местата, на които ви се иска да отидете някой ден.

Вицове и хумор

Хората казват, че най-лесният начин да плениш жена е с хумор. Затова го подтикнете да разкаже любимите си вицове, случки и комични ситуации. Това ще разведри скучноватата атмосферата от скучноватите въпроси по-горе – за образованието, роднините и кариерата.

За да няма гафове още на първата среща, запомнете - бъдете себе си, разкривайте се, но не изцяло. Не преигравайте, това няма да ви донесе никакви червени точки.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:52

Ами при мен е индивидуално смисъл няма нещо определено за което да гледам , просто човек усеща когато хареса даден очвек , е най-важното е човекът срещу теб да бъде самият себе си, а не след време да се окаже че е играел роля която не му отива и двамата да сте разочаровани ;D
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Siss » 23 Яну 2013, 13:00

Много е важно жената да притежава тайнствен сексапил... не такъв на показ, изразен с къси поли и деколтета, а такъв скрит в палавия и поглед...Аз обръщам внимание и на аромата :P
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот IVRO » 29 Яну 2013, 16:03

Аз обръщам комплексно внимание на нещата...Характерът й би ме грабнал - чувството за хумор, комуникацията, интересите й. Задължително обаче трябва да има и химия :P
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот ninars » 19 Апр 2013, 15:59

Съветвам ви да я заведете на разходка в зоопарка. :P От опит знам, че работи добре :P
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот mix_twix » 09 Яну 2015, 11:59

ninars написа:Съветвам ви да я заведете на разходка в зоопарка. :P От опит знам, че работи добре :P

Що пък в зоопарка, имаш предвид да се чувства като у дома си ли? :twisted:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Malina » 09 Яну 2015, 13:48

Чудя се, в България ходим ли на такива срещи, в които се разпитваме за работа, семейство кариера, това което го има по филмите. Аз никога не съм участвала в такава среща, нещата винаги са се случвали от само себе си.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Anka » 22 Яну 2015, 16:38

Мъжете на първа среща, предполагам подвластни на филмите, имам чувството, че си мислят, че ще има секс вечерта.. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот gomez123 » 22 Яну 2015, 17:14

Anka написа:Мъжете на първа среща, предполагам подвластни на филмите, имам чувството, че си мислят, че ще има секс вечерта.. :)

На тези им се показва едно голямо L (loser) на челото още щом го усетиш, че има такива свещени намерения :D
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Slavena » 22 Яну 2015, 17:16

О, да ви кажа при нас разведените с деца или самотните жени или както искате така ни наричайте, мъжете винаги си мислят, че сме загорели за секс и ще се хвърлим веднага в обятията им. :mrgreen:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта