Първата среща - за мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот mix_twix » 23 Яну 2015, 11:26

Slavena написа:О, да ви кажа при нас разведените с деца или самотните жени или както искате така ни наричайте, мъжете винаги си мислят, че сме загорели за секс и ще се хвърлим веднага в обятията им. :mrgreen:

Е това е много гадно!!! И аз съм чувал от много познати, че яко се нахвърлят на разведени, но си мислих, че е просто измислица, за да се направят на велики, доста тъпо!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2017, 10:52

Аз не се вълнувам много от първата среща, особено ако е с някоя жена, която почти не познавам, защото така или иначе не изпитвам нищо към нея, та и вълнение няма голямо. За мен е важно как говори, да не се кикоти излишно, да е забавна, да се е постарала малко за срещата, но не ида ми дойде като че ли ще я водя на сватба, всичко нормално ми харесва повече, престараването ме дразни и ме кара да се чувствам много ангажиран и обещаващ.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Kaya » 27 Яну 2017, 12:36

Ако е първата официална среща може мъжът да се постарае да впечатли жената, ако особено преди това между тях се е усетила някаква химия. Не знам какво изпитва един мъж като чувство, когато излиза на първа среща,но със сигурност е важно да се усеща нещо специално от жената,която идва. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот analizatorka » 27 Яну 2017, 13:17

Ние жените искаме той да тръпне, да очаква с много нетърпение срещата, да е вложил много усилия. Сигурно е и така, но в по-малка степен, отколкото ние си мислим :mrgreen: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Дек 2017, 12:54

За тях е опит да се прави секс, може би. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот rooter » 22 Дек 2017, 01:28

Monika_Spasova написа:За тях е опит да се прави секс, може би. :)

две са нещата при първа среща

едното си е чисто животинското, гледа се на жената като сексуален обект, тяло и неговивети извивки, ръцете са мн важни за мен и вратлето

другото е интелект, характер и обши интереси, ако е много секси но няма нищо в главата, след като се заговоря с нея и губя интерес, и обратното ако не е супер секси но е интересна, интелигентна

а ако се стигне до легото и мине и третия тест....жена мечта (if not- keep searching) :chickencatch:
rooter
 
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Дек 2017, 01:20

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот Pipilota » 22 Дек 2017, 10:42

хахах да мине вика третия тест, ами ако тя те тества и не й харесваш... :) Мъжете си мислят, че жените трябва да се раздават в леглото, а те могат да са като пънове..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Първата среща - за мъжете...

Мнениеот rooter » 23 Дек 2017, 00:12

Pipilota написа:хахах да мине вика третия тест, ами ако тя те тества и не й харесваш... :) Мъжете си мислят, че жените трябва да се раздават в леглото, а те могат да са като пънове..

ами за това са тестовете, за да видим дали си пасваме

btw има и четвърти тест...кулинарен хахаха

живота е един голям тест..........
rooter
 
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Дек 2017, 01:20

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта