Прекалено навлажняване по време на секс

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Lollipop » 06 Мар 2017, 13:59

magy.atanasova написа:Смятам, че не е проблем. Обикновено се получава при силна възбуда или някои жени са си просто такива. Щом се чувстваш неудобно поговори с половинката си. Скромни ми опит показва, че това е изключително възбужда що за мъжа. Постарая се да не мислиш за това и да се отдаде на изживяването и чувственост та ще се възвърне. Секса е в главата и ако по време на него тя е пълна с разни мисли и неудобства не се получава.

какво може да се постигне с разговор с мъжа? Какво да му каже - възбуждай ме по-малко? :roll: Мъжът си прекарва страхотно, това е сигурно, на тях им харесва, когато е добре влажно, но жената като губи чувствителност, по-скоро е за разговор със специалист. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Kaya » 06 Мар 2017, 14:46

И според мен с мъжа какво толкова да се говори, какво да му каже - имам нужда от подсушаване по време на акт, ддобре той ще се съгласи, но проблемът ще си остане! Консултация с лекар, може пък да има начин за спряване с тоя проблем, защо трябва постоянен дискомфорт?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот S_Milenska » 06 Мар 2017, 16:06

Доста бих се притеснила ако ми се случи подобно нещо,а ако продължава и аз бих се консултирала със специалист, може да е нещо обичайно, може да има начин да се преодолее, все пак усещанията по време на секс са най-важни, ако ги няма, то няма и удоволствие.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Snejna » 06 Мар 2017, 16:42

Опитай се да намериш някаква зависимост когато ти се случва и споре дмен най-вероятно се отнася през дните на овулация, ако се случва няколко поредни дни например.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Neven498 » 03 Апр 2017, 12:56

безпардона написа:Малко ми е неудобно да го споделя пред толкова хора, но наистина за мен е проблем, който ми създава голямо неудобство :oops: . Не е абсолютно винаги, но достатъчно често се случва по време на секс да съм много навлажнена и не чувствам почти нищо. Имам усещането, че и на мъжа ми не му харесва особено акта и я няма тази чувствителност, когато друг път всичко е нормално. Нищо не ми е казал, може аз да си го втълпявам, представителите на мъжкия пол могат да кажат как им се отразява на тях такова положение. Не знам от какво се получава това нещо и от какво се влияе и дали мога да го регулирам по някакъв начин. Не е бяло течение, защото на другия ден нямам секрети. Какво мога да направя, за да не се навлажнявам толкова? Дали е признак за някакво заболяване или проблем?

Лично аз бих те посъветвала да се прегледаш. Знам, един център, в който ще ти поставят точната диагноза и ще ти кажат как точно да се справиш с този дискомфорт. Доволна съм и са ме лекували успешно. Много е добра венероложката там. Когато съм имала проблем, винаги съм получавала съответната помощ и впечатленията ми са само добри. За разлика от другите лекари, които претупват пациентите или бъркат с диагнозата, там отношението към пациента е на ниво и ще ти обърнат нужното внимание. Взимай мерки, защото такъв проблем може да се окаже, че е нещо сериозно.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот vanessa_ » 03 Апр 2017, 13:50

Най-вероятно няма нищо притеснително, но се допитай до гинеколога, все пак той си има някаква практика зад гърба и ги знае тея неща.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот skyfly » 24 Ное 2017, 12:46

Надали е проблем, повечето мъже се радват на такива неща. Може да е свързано с овулации и изобщо целия месечен цикъл.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Pipilota » 18 Дек 2017, 13:30

Повечето жени се оплакват от сухота, ти си на обратно и си недоволна. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот kalinka-kuku » 18 Яну 2018, 12:04

Всяко нещо, което ни кара да излезем от нормите на това, на което сме свикнали е необичайно, независимо дали става въпропс за сухота или навлажняване. може да се говори с лекар, а може и да е нещо моментно по време на периодите на месеца.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта