Прекалено навлажняване по време на секс

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот безпардона » 02 Мар 2017, 23:37

Малко ми е неудобно да го споделя пред толкова хора, но наистина за мен е проблем, който ми създава голямо неудобство :oops: . Не е абсолютно винаги, но достатъчно често се случва по време на секс да съм много навлажнена и не чувствам почти нищо. Имам усещането, че и на мъжа ми не му харесва особено акта и я няма тази чувствителност, когато друг път всичко е нормално. Нищо не ми е казал, може аз да си го втълпявам, представителите на мъжкия пол могат да кажат как им се отразява на тях такова положение. Не знам от какво се получава това нещо и от какво се влияе и дали мога да го регулирам по някакъв начин. Не е бяло течение, защото на другия ден нямам секрети. Какво мога да направя, за да не се навлажнявам толкова? Дали е признак за някакво заболяване или проблем?
безпардона
 
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Яну 2017, 15:39

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот zagrijena » 02 Мар 2017, 23:46

Повечето жени се молят за това, което вие отчитате като проблем :wink: , но явно на чужд гръб и сто тояги са малко. Не знам дали изобщо може да се реши неудобството, което имате. Да сте забелязали дали това не се случва преди цикъл? Давайте смело, не се притеснявайте толкова, нищо ви няма.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Pipilota » 03 Мар 2017, 09:39

Случвало ми се е преди години, но сега го нямам този проблем, може би е някакъв хормонален дисбаланс, след като е толкова, че чак ви притеснява. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Мар 2017, 10:13

Е виж, за такова нещо, което да спира влагата се чудя, дали има. :lol: Но сигурно ако е чак толков много,ч е те притеснява е добре да говориш с гинеколог, може да има някакъв проблем.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Мар 2017, 11:05

Много странно, чак толкова много, че да прави впечатление, на мен ми се е случвало през тийн годините напраов беше ужасно! Но бързо ми мина и не съм търсила помощ, но те разбирам, според мен е добре да се консултираш, може да е някаква инфекция.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Инженер » 03 Мар 2017, 23:32

Поради липса на други представители на мъжкия пол, се налага да споделя скромния си опит.
Силното овлажняване не ми е пречило или смущавало, даже напротив - възбужда ме. Имах приятелка преди време, която макар и рядко, но се случваше да спре и да се избърше със салфетка. Сегашната ми партньорка, при оргазъм отделя повече течност от мен, но това не ни пречи да продължим. Разбира се, след първия оргазъм е лесно и за следващите не е необходима кой-знае каква чувствителност и триене.
Но както всички знаем нещата са твърде индивидуални. Нещо което е приятно за един, е отвратително за друг. Би трябвало да намериш начин да обсъдиш въпроса с мъжа ти. Но дори той да няма нищо против, когато твоите усещания са намалени, вероятно стигаш до оргазма доста по-трудно. Недей да се мъчиш, а се постарай да имаш под ръка нещо с което бързо и лесно да се подсушиш. Няколко пъти, ако се налага.
Инженер
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Мар 2017, 22:56

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Lollipop » 04 Мар 2017, 17:38

Бе мако ще е странно, ако тя вземе да се забърсва там... извинявай, ама не ми се струва нормално, да макар че ще е удобство, може да има някакъв проблем, или начин да се намали това свръх овлажняване,
жената като не изпитва нищо, то .. баси кефа.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Pipilota » 04 Мар 2017, 20:50

И на мен ще ми е странно, ако имам нужда от салфетка, но ако това ще реши проблемът. Може да обърнеш внимание, дали примерно не се случва по време на овулация, защото тогава и без друго тялото отделя повече секрет.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот magy.atanasova » 05 Мар 2017, 08:58

Смятам, че не е проблем. Обикновено се получава при силна възбуда или някои жени са си просто такива. Щом се чувстваш неудобно поговори с половинката си. Скромни ми опит показва, че това е изключително възбужда що за мъжа. Постарая се да не мислиш за това и да се отдаде на изживяването и чувственост та ще се възвърне. Секса е в главата и ако по време на него тя е пълна с разни мисли и неудобства не се получава.
magy.atanasova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Яну 2017, 10:20

Re: Прекалено навлажняване по време на секс

Мнениеот Инженер » 05 Мар 2017, 16:50

Няма спор, главата е най-важният полов орган, но не става само със самонавиване. Мозъкът си иска дразненията от рецепторите.
Дамата, която споменах по-горе, беше много наясно какво иска да получи от секса и го получаваше всеки път (с малки изключения). Нямаше да е така, ако не обръщаше внимание на дребните неща, които биха затруднили достигането на крайната цел.
Всъщност забърсването е по-малко досадно от слагането на презерватив например. Има обаче една малка, но важна подробност. Дамата обичаше да е отгоре, което доста я улесняваше.
Инженер
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Мар 2017, 22:56

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта