Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кой трябва да плаща сметката - мъжът или жената?

Мъжът
7
44%
Жената
1
6%
Да си поделят сметката
5
31%
Който кани той плаща
3
19%
 
Общо гласове : 16

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот valensiq » 10 Мар 2017, 16:28

А защо никой не казва, че жената трябва да плати, тя също ако е независима може да го направи, не е нужно да бъдем приемани само като използвачки! Да, в тази ситуация, която описва кора-бия той е попаднал точно на такава жена. Аз на първа среща предпочитам да платя, ако не ми позволят, предлагам да се отиде на бар, където аз да почерпя, за да знам, че сме на чисти сметки. :mrgreen:
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот queenie » 10 Апр 2017, 21:55

А ти защо продължаваш да излизаш с нея? След като те дразни поведението и, не излизай с нея.
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот valensiq » 11 Апр 2017, 10:13

Няма значение кой плаща, важното е да се редуват. В твоя случай, явно момичето си мисли, че не трябва да си плаща сметката, може би така е научена от момчетата, които си падат по нея. Сигурно е от тези, на които трябва да плащаш за внимание, нямай много очаквания към подобно момиче.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот страстоцвет » 12 Апр 2017, 10:22

В наши дни, когато жените искат да бъдат на равно с мъжа е най-разумно, за да не бъдат и самите те обидени, сметката да се подели, или всеки да плати своята част от сметката. Така е най-правилно. Аз също съм имал случаи, когато жената се е правила на ударена за сметката, не ми е ставало хич приятно, но се преживява, ама е ясно, че такива връзки нямат бъдеще.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот Kaya » 12 Апр 2017, 12:23

Всичко зависи от ситуацията. Единия път може единия да плати, другия път другия, или пък да се подели, ако това е нужно. Но физиономии и гледане в противоположна страна е смешно.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот Stark » 12 Апр 2017, 16:10

Сметката винаги се дели, аз съм по-млада и не ми се е случвало да ме черпят, винаги си разделяме сметката, но и с времето не трябва да се променя това, защото в крайна сметка, един има възможности, да, но другия не трябва да се възползва. Когато са семейство това може да се промени.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Апр 2017, 19:32

На мен са ми плащали сметката, плащала съм и аз, мисля, че всеки тябва да прояви разбиране към другия, ако е в затруднено положение, но все пак искат да се срещнат. Когаот ми се е случвало, аз съм споделяла "аз не мога да изляза, нямам възможност", ако човека каже "йок, сакън ела, ще те почерпя"- ходя,и си пийвам една вода,а ако сме на вечеря нещо дребни за ядене, като пържен и картофи или салата, гледам да не влизам в преразход на човека и дет се вика в 5 лева да се събера. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот Локумът » 18 Апр 2017, 10:38

В случая, за който ти разказваш , трябва и двамата да плащат сметката, след като толкова демонстративно ти се прави на разсеяна жената.
А по принцип аз смятам, че мъжът е редно да плаща сметката, когато вече има връзка с някое момиче, а когато живее с нея пък - задължително.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот Paladin » 05 Май 2017, 12:19

Трябва да се подели, общите сметки трябва да дойдат когато двойката вече заживее заедно или е дълго време двойка. Даже има и двойки,които и след като живеят заедно не споделят общ бюджет.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Кой трябва да плати сметката - мъжът или жената?

Мнениеот magic_boy » 11 Май 2017, 09:50

Зависи от годините, на нашите години е добре сметката да се поделя, аз съм на 19. Ноа ко съм на 45 ще искам да почерпя дамата, с която съм излязал. :wink:
magic_boy
 
Мнения: 28
Регистриран на: 11 Май 2017, 08:37

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта