Може ли да се забременее през дрехи?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Може ли да се забременее през дрехи?

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Авг 2018, 18:20

Поредното доказателство, че родителите сме захлюпени, може ли да не обясните на децата си какво да правят, а те вече да знаят да се "търкат" един в друг, направо в потресаващо!!! Надявам се един ден да имам акъла да обясня на децата си, вместо да пишат глупости по форумите и да понасят подигравките на хората, които и с право ги подигравят,де...
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Може ли да се забременее през дрехи?

Мнениеот Dalia » 13 Авг 2018, 17:26

marsu написа:Поредното доказателство, че родителите сме захлюпени, може ли да не обясните на децата си какво да правят, а те вече да знаят да се "търкат" един в друг, направо в потресаващо!!! Надявам се един ден да имам акъла да обясня на децата си, вместо да пишат глупости по форумите и да понасят подигравките на хората, които и с право ги подигравят,де...

И на мен хем ми е смешно, хем ми е трагично... Очаква се че тия "деца" не са в детската градина и трябва да са добре запознати с анатомията и да знаят как точно се правят бебетата. То вече и децата в детската градина сигурно знаят де... И по биология се учи, че такива въпроси са не смешни ами направо трагични, ка няма да ги подиграват хората... :???:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Може ли да се забременее през дрехи?

Мнениеот Rali_hr » 02 Окт 2018, 15:59

Dalia написа:
marsu написа:Поредното доказателство, че родителите сме захлюпени, може ли да не обясните на децата си какво да правят, а те вече да знаят да се "търкат" един в друг, направо в потресаващо!!! Надявам се един ден да имам акъла да обясня на децата си, вместо да пишат глупости по форумите и да понасят подигравките на хората, които и с право ги подигравят,де...

И на мен хем ми е смешно, хем ми е трагично... Очаква се че тия "деца" не са в детската градина и трябва да са добре запознати с анатомията и да знаят как точно се правят бебетата. То вече и децата в детската градина сигурно знаят де... И по биология се учи, че такива въпроси са не смешни ами направо трагични, ка няма да ги подиграват хората... :???:

Ти ако видиш при сексолога или при гинеколога беше не помня, един възрастен човек на близо 60 години се беше притеснил, че може да е забременил дъщеря си случайно, тъй като й помагал с душа (понеже момичето е с увреждане).......... просто останах без думи, как може да не знаеш толкова елементарни неща.
А за младите, то при тях е трагедия, тръгнали иначе секс да правят :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Може ли да се забременее през дрехи?

Мнениеот ivan.stoqnov » 04 Окт 2018, 18:19

Колко мъка има по тоя свят, Боже! :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Може ли да се забременее през дрехи?

Мнениеот Pipilota » 05 Окт 2018, 09:38

Не знам каква е причината за толкова ниска образованост по темата. Все едно сперматозоидите са някакви гадове, които преминават през дънки,после всячески се борят да стигнат до жената, и т.н. :) те ще умрат по пътя от мъка,бе! :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли да се забременее през дрехи?

Мнениеот _Лилия_ » 20 Фев 2019, 11:39

Този въпрос не си ли задават само хора от малцинствата? Кой що годе интелигентен човек би си го помислил?! :lol:
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Може ли да се забременее през дрехи?

Мнениеот Надя! » 23 Май 2019, 10:05

Непорочното зачатие! :lol:
Надя!
 
Мнения: 66
Регистриран на: 18 Дек 2018, 11:10

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта