Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Tanakas » 14 Юни 2012, 10:41

Обичаме да правим подаръци, разбира се! Но стига да има паричка в джоба... :lol:
Наистина, както по-горе казаха:
Hristo написа:Когато видиш половинката си изненадана и усмихната до уши, няма нищо по хубаво от това
. Тази усмивка, този момент в който и го дадеш подаръка си, е незабравим.
Tanakas
 
Мнения: 7
Регистриран на: 14 Юни 2012, 10:35

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Снежана » 14 Юни 2012, 13:28

Tanakas написа:Обичаме да правим подаръци, разбира се! Но стига да има паричка в джоба... :lol:
Наистина, както по-горе казаха:
Hristo написа:Когато видиш половинката си изненадана и усмихната до уши, няма нищо по хубаво от това
. Тази усмивка, този момент в който и го дадеш подаръка си, е незабравим.

Не винаги подаръците, които получаваме от половинките си са обвързани с пари. Понякога една усмивка в кофти ден, целувка или прегръдка струват много повече от колкото скъп парфюм или дрешка.
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Forman » 15 Юни 2012, 14:30

Memento написа:
southernsun написа:Не точно така казано, но в този контекст! Вместо да ти подари нещо ти дава парички и ти казва: " Ето купи си каквото искаш, тъй като така няма да рискуваме да ти купя нещо, което няма да ти хареса!" Не е ли по-добре така от колкото да се правим, че ни хареса поредния глупав подарък и да се правим на романтични; " Ето виждаш ли той се сеща за мен, купил ми е анцуг защото е решил, че тъй като нямам такъв в гардероба си значи имам нужда от него?"


Ами тогава вече не е подарък а спонсорски договор, субсидия, заплата, както искаш го приеми но това не е подарък това е даване на пари на ръка.
Ти самата казваш - "Не е ли по-добре така от колкото да се правим, че ни хареса поредния глупав подарък и да се правим на романтични". Това според мен означава, че си с този човек само и единствено за пари което не е нещо лошо, ако и мъжа е наясно с това се получават много силни връзки :)

Аз също предпочитам с приятелката си (съпругата си) да излезем заедно на пазар и тя сама да избере подаръка си, понякога се получават много конфузни ситуации, които има начин да се избегнат. Или тайничко я подпитайте от какво има нужда, дали си е харесала нещо, дали има нещо, за което мечтае от колкото да купите нещо по свои вкус а тя да направи неприятна гримаса когато види подаръка си. Понякога приятната изненада не е толкова приятна.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот southern_sun » 21 Юни 2012, 10:45

Tanakas написа:Обичаме да правим подаръци, разбира се! Но стига да има паричка в джоба... :lol:
Наистина, както по-горе казаха:
Hristo написа:Когато видиш половинката си изненадана и усмихната до уши, няма нищо по хубаво от това
. Тази усмивка, този момент в който и го дадеш подаръка си, е незабравим.

Не всички мъже се спускат да правят подаръци на половинките си, обикновено се случва, че в началото на връзката им ги даряват с какво ли не, а когато гаджето стана съпруга, като, че ли става даденост и тогава мъжете мислят, че няма нужда да я ухажват с подаръци. Една жена винаги заслужава малък жест на внимание.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Genoveva » 12 Авг 2012, 14:58

Не всички, има мъже и мъже. Има такива, които прекалено много обичат себе си и не могат да отделят на една жена малко внимание, любов и подаръци, има други, за които парите са по-ценни от това да кажеш на една жена машинално обичам те, без да влагаш чувства в думите си, а има други,за които жената е свято нещо и дават всичко за нея.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:40

Аз лично обичам да правя подаръци, според мен е доста романтично особено ако харесваш дадено момиче и да му направиш някакъв хубав подарък :)
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Siss » 03 Яну 2013, 15:46

А защо жените толкова обичат да получават подаръци? По-меркантилни ли са от мъжете?
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот men89 » 17 Яну 2013, 15:09

на моята това и е любимо само подаръци и даи :D :D
Аватар
men89
 
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Яну 2013, 15:06

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот deka_k » 18 Фев 2013, 19:00

Обичам да правя,а половинката още повече да получава. :lol:
deka_k
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Фев 2013, 22:38

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Cuddy » 21 Фев 2013, 23:26

По мои наблюдения мъжете изпитват смътен ужас, когато трябва да избират подарък. Имам чувството, че поне за моя принц цялата *церемония* му носи все повече бели коси и бръчки. :lol:
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта