Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Anka » 21 Яну 2015, 16:03

Cuddy написа:По мои наблюдения мъжете изпитват смътен ужас, когато трябва да избират подарък. Имам чувството, че поне за моя принц цялата *церемония* му носи все повече бели коси и бръчки. :lol:

Така е, мъжете сякаш не обичат, а и аз не обичам честно да ви кажа, единствено се радвам да подарявам подаръци на малки деца, там вече си умират от кеф сладурчетата :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Lili_pili » 15 Апр 2015, 11:39

Моят приятел много обича да ми прави подаръци. Но си мисля, че в повечето случаи не искат, защото жените винаги сме недоволни, харесал грозна блуза, харесал онова, не разбирал какво искаме, ние даваме ли им шанс и радваме ли се на техните подаръци - не. Вечно мрънкаме, така че с такова отношение как да очакваме някой да иска да ни подарява нещо и да обича да го прави?
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Andrey » 15 Апр 2015, 14:43

Lili_pili написа:Моят приятел много обича да ми прави подаръци. Но си мисля, че в повечето случаи не искат, защото жените винаги сме недоволни, харесал грозна блуза, харесал онова, не разбирал какво искаме, ние даваме ли им шанс и радваме ли се на техните подаръци - не. Вечно мрънкаме, така че с такова отношение как да очакваме някой да иска да ни подарява нещо и да обича да го прави?

Много правилно! Жените почти никога не харесват това, което сме им подарили и постоянно мрънкат, което е суупер тъпо!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот silver933 » 23 Ное 2015, 12:21

Andrey написа:
Lili_pili написа:Моят приятел много обича да ми прави подаръци. Но си мисля, че в повечето случаи не искат, защото жените винаги сме недоволни, харесал грозна блуза, харесал онова, не разбирал какво искаме, ние даваме ли им шанс и радваме ли се на техните подаръци - не. Вечно мрънкаме, така че с такова отношение как да очакваме някой да иска да ни подарява нещо и да обича да го прави?

Много правилно! Жените почти никога не харесват това, което сме им подарили и постоянно мрънкат, което е суупер тъпо!

Toва е така, ей я пак КОледа е на близо и аз пак се чудя какво да ѝ взема, и пак неще пари, неще тва, неще онова. ужас ужас..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Lili_pili » 22 Яну 2016, 15:48

Andrey написа:
Lili_pili написа:Моят приятел много обича да ми прави подаръци. Но си мисля, че в повечето случаи не искат, защото жените винаги сме недоволни, харесал грозна блуза, харесал онова, не разбирал какво искаме, ние даваме ли им шанс и радваме ли се на техните подаръци - не. Вечно мрънкаме, така че с такова отношение как да очакваме някой да иска да ни подарява нещо и да обича да го прави?

Много правилно! Жените почти никога не харесват това, което сме им подарили и постоянно мрънкат, което е суупер тъпо!

Затова трбява да оценяваме всичко и да искаме нещата конкретно или да искаме подарък в плик.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот kauda » 22 Яну 2016, 17:29

Ех,тези подаръци в плик хич не ги харесвам, ама с нашите претенции как обикновен човек да успее да ни угодии..
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Коцева » 22 Яну 2016, 17:36

Andrey написа:
Lili_pili написа:Моят приятел много обича да ми прави подаръци. Но си мисля, че в повечето случаи не искат, защото жените винаги сме недоволни, харесал грозна блуза, харесал онова, не разбирал какво искаме, ние даваме ли им шанс и радваме ли се на техните подаръци - не. Вечно мрънкаме, така че с такова отношение как да очакваме някой да иска да ни подарява нещо и да обича да го прави?

Много правилно! Жените почти никога не харесват това, което сме им подарили и постоянно мрънкат, което е суупер тъпо!

Не просто е тъпо, а си е направо нагло!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот black » 25 Яну 2016, 17:50

southern_sun написа:
Tanakas написа:Обичаме да правим подаръци, разбира се! Но стига да има паричка в джоба... :lol:
Наистина, както по-горе казаха:
Hristo написа:Когато видиш половинката си изненадана и усмихната до уши, няма нищо по хубаво от това
. Тази усмивка, този момент в който и го дадеш подаръка си, е незабравим.

Не всички мъже се спускат да правят подаръци на половинките си, обикновено се случва, че в началото на връзката им ги даряват с какво ли не, а когато гаджето стана съпруга, като, че ли става даденост и тогава мъжете мислят, че няма нужда да я ухажват с подаръци. Една жена винаги заслужава малък жест на внимание.


И аз съм за малките жестове. Показват отношение, моята жена и на едно цвете се радва :smile:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот silver933 » 26 Яну 2016, 11:09

Моята жена обича да ѝ правя подаръци и аз макар че не си падам ѝ подарявам разни неща да се радва там. Все ѝ вземам нещо дребно, но пък тя го оценя много високо ;) Така че дори не трябват и много пари.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот mangusta » 26 Яну 2016, 12:32

Разбира се, ама и жеста е важен, може да е едно цвете, ама да са я замерили с него :lol: :lol:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта