Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Jully » 05 Дек 2017, 12:30

nefertiti написа:Ако мъжете ни обичат и ценят, ще ни купят хубави подаръци разбира се. Скъпи не скъпи, да се оправят нали за това са мъже.

Признавам си, че съм потресена от това мислене. Ами ако сте семейство? Или вие тичкате само след богати чичковци, за да ви купуват скъпи подаръци?
За мен има значение "скъпи не скъпи" и ангажимента да ни купят подаръци, защото били мъже. Когато си с някой едно семейство,разходите са общи,дори и за подаръците. :!: Не бъдете толкова повърхностни, не всичко е в тея лъскави джунджурийки и скъпи лицеви процедури, за които толкова мечтаете!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Snejna » 17 Яну 2018, 10:43

То зависи от човека, някои обичат, други не обичат. Както и жените, дори има такива хора, които не обичат да получават подаръци.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот fawla » 13 Фев 2018, 12:16

Сегашният ми приятел много обича да ми прави подаръци, винаги ми подарява различни неща, които са ми много ценни. Дори и да не са много скъпи, той знае как да ти подари преживяване. Нямам търпение да разбера какво ми е подготвил за утре.
А аз съм резервирала стая в един хотел с романтична украса и вечеря в стаята. :)
След като хапнем ще се мушнем в джакузито. :cheerleadersmileygirl:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот skyfly » 14 Фев 2018, 13:55

И аз се чудя моя какво ли ще е измислил за днес, разбрахме се да започнем да отбелязваме по-романтично празниците...
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот nefertiti » 18 Фев 2018, 14:55

Да се върнем на думата -недай си боже да попаднеш на мъж циция. Една приятелка е потресена от това, че мъжът до нея не и у подарил цвете за рождения ден- казал и по-добре да не увяхва...
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Pipilota » 19 Фев 2018, 13:45

nefertiti написа:Да се върнем на думата -недай си боже да попаднеш на мъж циция. Една приятелка е потресена от това, че мъжът до нея не и у подарил цвете за рождения ден- казал и по-добре да не увяхва...

Грозно е! Не пречи да се подари нещо малко, на мен ми става неудобно, понякога жената има нужда от дребен жест, но когато той не дав е ужасно! Ставала съм свидетел, как жена харесва нещо за стойност 1-2 лева и мъжа й казва "е, за кво ти е"... какво значение има ида го изхвърли, след като сега ще я напрпави щастлива?!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот nefertiti » 21 Фев 2018, 12:29

Pipilota написа:
nefertiti написа:Да се върнем на думата -недай си боже да попаднеш на мъж циция. Една приятелка е потресена от това, че мъжът до нея не и у подарил цвете за рождения ден- казал и по-добре да не увяхва...

Грозно е! Не пречи да се подари нещо малко, на мен ми става неудобно, понякога жената има нужда от дребен жест, но когато той не дав е ужасно! Ставала съм свидетел, как жена харесва нещо за стойност 1-2 лева и мъжа й казва "е, за кво ти е"... какво значение има ида го изхвърли, след като сега ще я напрпави щастлива?!


Ами да! Особено, ако жената има повод и любимия не я уважи поне с едно цвете, направо му бия шута на такъв.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Mon_ton » 21 Фев 2018, 13:19

Дории да не е с подарък, може да се направи мил жест, да се приготви вечеря, пак не е малко! Има начини, човек не енеобходимо винаги да се харчи, а и хора сме, имаме различни възможности по различно време.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Maks » 08 Мар 2018, 17:18

Аз не съм от тези, които си падат много по подаръците - то да обиколиш 3-4 магазина и после да не и хареса... тъпо. Предпочитам да излезем и тя сама да си хареса нещо или пък казвам: " Сега, имаш нужда от дънки - избери си", ако е говорила скоро за това. Нооо сега съм без мацка и спестявам някой лев днес :mrgreen: Иначе дами честит празник!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот frezia-o » 08 Мар 2018, 17:57

Няма нищо по-отвратително от това да подаряваш пари. Това показва липса на отношение. Всъщност, това е най-малката липса. Ще се почувствам отвратително ако някой ми "подари" пари!
frezia-o
 
Мнения: 30
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта