Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 09:53

Мъжът ми почти не се спира в това - постоянно ме глези. Но от приятелки научавам, че техните мъже въобще не са така, стиснати, стиснати...Мъже, кога решавате да подарите нещо? Как го избирате? Разкажете, пък ние ще дадем няколко съвета, как да стане по-ефективно.... :lol:
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 09:59

Violetta написа:Мъжът ми почти не се спира в това - постоянно ме глези. Но от приятелки научавам, че техните мъже въобще не са така, стиснати, стиснати...Мъже, кога решавате да подарите нещо? Как го избирате? Разкажете, пък ние ще дадем няколко съвета, как да стане по-ефективно.... :lol:

Разбира се, че обичаме да правим, особено ако ценим жената, а тя ако се радва на това значи удоволствието е двойно :P
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 10:03

kriskiss2001 написа:
Violetta написа:Мъжът ми почти не се спира в това - постоянно ме глези. Но от приятелки научавам, че техните мъже въобще не са така, стиснати, стиснати...Мъже, кога решавате да подарите нещо? Как го избирате? Разкажете, пък ние ще дадем няколко съвета, как да стане по-ефективно.... :lol:

Разбира се, че обичаме да правим, особено ако ценим жената, а тя ако се радва на това значи удоволствието е двойно :P

И как избираш подаръка?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 11:22

Ами свързвам жената с нещо и като усетя дали ще и хареса го взимам или ми хрумва идея какво да направя като например да се върне и цялото легло да е в голямо сърце от листатат на рози.
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 17:48

Само един път в живота си съм получавал роза от жена, нестандартно , но ми хареса. Показа ми нещо, което никоя друга не можа, но си беше в миналото :roll:
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 17:54

Мечтала ли си някога за подарък, а да те изненадат с друг?
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот ogi-smile » 04 Фев 2012, 12:28

Какво означават подаръците на мъжете?

Психолозите твърдят, че всеки подарък съдържа определено послание и разкрива много за отношенията между двама души. Това естествено важи само за подаръците, които мъжът сам е избрал.

Пътуване – вие сте всичко за него

Ако той ви зарадва с пътуване, по този начин казва, че вие сте целият негов свят. За него няма да е трудно изцяло да промени живота си, за да бъдете щастливи вие. Не е прекалено свързан с майка си. Ще направи всичко, които поискате от него. Такива мъже са реалисти, премерени са и са сигурни в себе си.

Шоколад - иска да задълбочите отношенията си

Ако получите шоколад от партньора си, независимо дали по някакъв повод или ви го е донесъл „просто така“, той има желание да се обвърже, държи на вас, твърдят психолозите.

Макар че според повечето жени бонбониерата е лишен от фантазия подарък, шоколадът като подарък означава, че той ви приема като особено скъп нему човек, с когото иска да задълбочи отношенията си. Мъжете, които подаряват шоколад, са романтични, сигурни са в любовта си и смятат жената за изключително важна част от своя живот.

Скъп подарък – несигурен мъж

Мъжете, които купуват само скъпи подаръци, несъзнателно изпращат посланието, че са силни, но често пъти всъщност са несигурни.

Тези, които правят покупката в последния момент, не са заинтересовани от сериозна връзка, а тези, които никога не правят подаръци, са бунтовници, винаги са сами и срещу всички.

Книга – мисли, че ви познава

Ако мъж ви подари книга, то той е убеден, че ви познава добре. Такива мъже често са предвидими, но стабилни и предани.

Накит – иска да се ожени за вас

Ако мъжът най-често подарява накит, той ви вижда като съпруга, като жената, с която иска да остарее. Независимо дали накитът е скъп или не е, той символизира желанието за трайно обвързване.

Парфюм – плаши се от обвързване

Мъжът, който ви подарява парфюми, несъзнателно изпраща посланието, че за него сте привлекателна и скъпа, но се отнася към вас само като към допълнение към своя живот. Парфюми според специалистите най-често подаряват мъже, които не желаят да се обвързват.

Домашен любимец – мисли за семейство
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот Memento » 06 Фев 2012, 11:47

Violetta написа:Мъжът ми почти не се спира в това - постоянно ме глези. Но от приятелки научавам, че техните мъже въобще не са така, стиснати, стиснати...Мъже, кога решавате да подарите нещо? Как го избирате? Разкажете, пък ние ще дадем няколко съвета, как да стане по-ефективно.... :lol:


Стиснати? Това ли може да е единствената причина? Може би има нещо друго? Доста наивно обяснение е, че са само стиснати!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот ovagimyan » 07 Фев 2012, 10:54

Не мисля, че мъжът, след като не подарява подаръци е стиснат по скоро, това е начин на мислене,модел, който се изгражда още от семейната среда... Не може той никога да не е виждал баща си да подарява каквото и да е на майка му и в крайна сметка да изгради, точно обратното поведение... Всеки има нужда от модел, когато модела е различен, това не означава, че мъжът е стиснат, защото той може да прави други прекрасни неща за дамата до себе си, като жестове, разговори и тнт... И това да са неговите подаръци...
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: Обичат ли мъжете да правят подаръци?

Мнениеот southern_sun » 07 Фев 2012, 11:45

Искам да попитам как възприемате това съпруга ви или приятелят ви да ви дава пари вместо да ви дава подаръци? Едно е да получаваш подаръци, друго е пари не мислите ли?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта