Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Мар 2017, 20:11

Интересен продукт, това, че създава някакъв гел, който да създава чувството на ситост е много интересно, но пък защо в червата, не огладняваме ли със стомаха? :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот vanusha » 15 Мар 2017, 20:34

Не съм пила, стана ми интересно, за колко време идват резултатите, аз бих искала да пробвам, наистина ли няма нужда от голям апормяна на режима и ако всъшност сте направили някаква, каква е била?
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Yunona » 15 Мар 2017, 22:26

Monika_Spasova написа:Интересен продукт, това, че създава някакъв гел, който да създава чувството на ситост е много интересно, но пък защо в червата, не огладняваме ли със стомаха? :mrgreen:


Абе, Мони :) Много ясно, че тези фибри набъбват още в стомаха и образуват въпросния гел. Ако питаш мен, огладняваме и със стомаха, и с мозъка, даже с второто повече :)
Добър е продуктът, наистина няма притеснителни странични явления и може много да помогне в борбата с излишните килца.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Kaya » 16 Мар 2017, 10:29

O, да, много често сме гладни в мозъка, само защото сме свикнали да правим нещо, затова и хората напълняват, след като спрат цигарите, защото вместо да пушат почват да хапват през това време.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот svetlozara » 16 Мар 2017, 12:31

Пила съм хапчетата и при мен нямаше абсолютно никакъв ефект, нито отслабнах, нито ми ограничиха поне малко апетита.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот krasi_more » 13 Апр 2017, 09:36

Моя приятелка отслабна само с тях, преди постоянно ядеше, все се чудеше какво да излапа, с хапчетата намали апетита си страшно много и успя да свали 4 кг за месец, без други усилия.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Lisica » 27 Юни 2017, 09:20

Мнодо добра алтернатива на хапчетата за отслабване. Все пак е безвреден, защото се състои от натурални съставки, аи основната му цел не е да създава чувство на липса на глад, а да създава чуество на ситост, за мен има разлика. Така отново приемаш това, от което се нуждаеш и си хапваш просто по-малко. А не е като да изкараш цял ден на половин шоколад
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron